Red Dead Redemption 2 için canlı çekim bir video hazırlanıyor

Red Dead Redemption 2 için canlı çekim bir video hazırlanıyor

Acaba bu video E3 2017 için mi hazırlanıyor?

E3 2017 yavaş yavaş yaklaşıyor ve bu etkinlik sırasında gösterilecek olan videolar için de sıkı bir şekilde çalışılıyor şu an. Rockstar Games ekibinin etkinliğe katılıp, katılmayacağı şu an kesin değil fakat Red Dead Redemption 2, 2017 bitmeden çıkacak. Bu yüzden oyun hakkında yeni bir videoyu, E3 2017 sırasında göreceğimizi düşünüyoruz. Görülen o ki, Rockstar Games ve Take-Two da bu şekilde düşünüyor. Çünkü geçen saatlerde Montana bölgesindeki Fort Peck Indian Reservation’da bir film ekibi göründü. Film ekibi, tam olarak ne için çekim yaptığını söylemedi fakat, “Yakında çıkacak bir oyun için çekim yapıyoruz.” dediler. Bu da akıllara hemen Red Dead Redemption 2 için canlı çekim bir video hazırlanıyor cümlesini getirdi. Neden mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Red Dead Redemption 2 için canlı çekim bir video hazırlanıyor

Haberimizde görselleri bulunmuyor, çünkü film ekibi çekimi yasaklamış fakat Fort Peck Indian Reservation’da iki batılı kıyafetli aktör savaşıyordu. Batı temalı, yakın zamanda çıkacak olan tek oyun da Red Dead Redemption 2 oluyor tabii ki. En azından bu şekilde bir canlı çekim hazırlayabilecek mali duruma sahip, sadece Red Dead Redemption 2 var. Şu an bu videonun E3 2017 için mi hazırlandığı, yoksa daha farklı bir tarih için mi hazırlandığı bilinmiyor. Fakat E3 2017 sırasında bir oynanış videosu yerine canlı çekim video görmek, birçok oyuncuyu sinirlendirecektir. Red Dead Redemption 2 hakkında hiçbir oynanış videosu yayımlanmadı çünkü.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.