Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Velvet Shell yayımlandı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Velvet Shell yayımlandı

2. senenin ilk büyük içerik güncellemesi, oyuna birçok yenilik getirdi. Detayları haberimizde.

Ubisoft, bugün Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege ikinci senesinin ilk ücretsiz güncellemesi olan Operation Velvet Shell, 7 Şubat 2017’den itibaren Xbox One, Playstation 4 ve PC platformları için yayımlandığını duyurdu. İkinci sene kombine sahipleri, iki yeni İspanyol Anti-Terör Birimi Operatörüne ve dört özel silah görünümüne anında sahip olabilecekler. İkinci sezonun kombine biletine sahip olmayan oyuncular ise bunları oyun içindeki Renown para birimiyle veya R6 Kredileri ile 14 Şubat 2017 tarihinden itibaren alabilecekler.

Operation Velvet Shell ile oyuncular Grupo Especial de Operaciones’ten iki İspanyol operatörün rolüne bürünecekler ve benzersiz taktik uzmanlıklarını kullanarak Ibiza sahilini kontrol altına almaya çalışacaklar. Bu operatörlerden Mira, taktiksel durumlardaki gücünü ve dayanıklılığını kanıtlamış olsa da, asıl ön plana çıkan yönü teknik uzmanlığıdır. Uzmanlık alanı, barikatlara veya yıkılabilir duvarlara yumruklanabilen, yok edilmesi neredeyse imkansız yatak tek yönlü pencereler diyebileceğimiz Kara Ayna yaratmaktır. Ana silahları olan Vector 45 ACP ve ITA12L de dikkate alınırsa, düşmanlar, yeri tespit edildiden, öldürüldüye hızlıca geçiş yapacaktır.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - Velvet Shell yayımlandı

Diğer operatör olan Jackal’ın uzmanlık alanı Öncelikli Hedeflerin izini sürmek ve G.E.O.’lar ile uyuşturucu nakliyatlarına engel olmaktır. Ana silahları olan C7E ve PDW9’ye ek olarak Jackal, düşman ayak izlerini takip edebilmek için Eyenox Model III kask seti kullanmaktadır. İzler ne kadar yeniyse Jackal’ın görüşünde o kadar sıcak görüneceklerdir; yani parlak kırmızı bot izleri görüyorsanız yakınlarda düşman var demektir!

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege – Velvet Shell, oyun deneyimini daha da zenginleştirme planlarının bir parçası olarak ikinci senede yeni dinamik navigasyon arayüzü de kullanılmaya başlanacak ve aynı bölgede mücadeleler, haberler ve güçlendiriciler gibi oyuncu aktivitelerinin gerçekleşmesine imkan sağlayacak. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege Kreatif Direktörü Xavier Marquis bu konuda, “Oyunun ömrünü arttırmak için oldukça sıkı çalışıyoruz. Daha yapacağımız çok iş var, bu konuda içiniz rahat olabilir.” diyor.

RB6_VelvetShell_Map_1stFloor_PR_170206_6pm_CET_1486380494

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.