Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, önümüzdeki hafta sonu boyunca bedava olacak

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, önümüzdeki hafta sonu boyunca bedava olacak

Ayrıca, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege için yolda olan Blood Orchid genişleme paketinde bulunan operatörlerden de bahsedildi.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yolda olan Blood Orchid genişlemesi öncesinde, koca bir hafta sonu boyunca, bütün platformlarda oynaması ücretsiz olacak. Ayrıca, yolda olan genişleme paketi hakkında da önemli bilgiler verildi. Verilen bilgiler arasında, yolda olan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege genişleme paketinin içeriğinde bulunan operatörlerden de bahsedildi. Bütün bunların dışında, Blood Orchid genişleme paketinin 5 Eylül 2017 tarihinde çıkacağını ve 29 Ağustos 2017 tarihinde, PC için oyunun teknik test sunucularında oynanabilir olacağını hatırlatalım.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelen Blood Orchid genişleme paketinde hangi operatörler var?

Blood Orchid isimli genişleme paketi ile Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege‘e eklenen operatörlerden ilkinin adı Ying. Kendisi Hong Kong CTU‘dan biri ve hafif makineli tüfek veya pompalı tüfek kullanıyor. Ayrıca, kullanmakta olduğu özel gözlüğü ile flaş bombalarına karşına bağışıklığı bulunuyor. Operatörlerden bir diğerinin ismi ise Lesion. Lesion da, Ying gibi Hong Kong CTU‘dan birisi. Sahip olduğu Gu mayınlarının üstüne eğer bir saldırgan basarsa, saldırgan zehirleniyor. Gu mayınlarının zehri, zehre maruz kalanların kendilerini kaybetmelerine sebep oluyor ve zamanla hasar veriyor.

Son Tom Clancy’s Rainbow Six Siege‘e katılan operatörün adı ise Ela ve kendisi Polonya’nın CTU‘sunun bir üyesi. Ela, Grzmot mayınlarını kullanıyor ve bu mayınlar duvarlara, tavanlara ve yerlere yerleştirilebiliyor. Düşman eğer Grzmot mayınlarına yaklaşırsa, mayınlar patlıyor. Fakat, mayınlar patladığında, saldırganlar hasar almıyor. Bunun yerine sersemliyor, bir süre boyunca duyma güçlüğü çekiyor ve görüş netliğini kaybediyor. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, bütün platformlarda 24 Ağustos 2017 tarihinden, 27 Ağustos 2017 tarihine kadar ücretsiz oynanabilir olacak. Ayrıca, 24 Ağustos 2017 tarihinden, 4 Eylül 2017 tarihine kadar Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’de %50’lik bir indirim olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.