Türkiye

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, 20 milyon kullanıcıya ulaşmasını kutladı

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, 20 milyon kullanıcıya ulaşmasını kutladı

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ekibi, bu başarıyı Twitter üzerinden kutladı.

Günümüzün en fazla oyuncu kitlesine sahip oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, geçtiğimiz günlerde 20 milyon kullanıcıya ulaştı ve geliştirici ekip bu haberi resmi Twitter sayfalarından, hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görsel ile birlikte duyurdu. Oyuncu sayısı ve topluluğu açısından her geçen gün daha üst seviyelere ulaşan oyun, içerik açısından da bir o kadar hızlı bir şekilde gelişiyor. Durum böyle olunca da, daha nice 20 milyonları bünyesine katması kaçınılmaz bir hal alıyor. Bundan bir süre sonra, 50 milyon kullanıcıyı da kutlama ihtimalimiz söz konusu olabilir yani.

Rainbow Six Siege

Operation Health ile Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tecrübesini bambaşka bir boyuta taşımak isteyen geliştirici ekip, elinden geleni yaptığını hissettiren düzeltmeler ve geliştirmeleri oyuncularla buluşturdu bile. Geliştirici ekip, maçların stabilitesini arttırmak amacıyla yeni sunucularla ilgili testler yapmıştı. Bunlara ek olarak, 3. sezonda, 2 yeni operatör de oyuncularla buluşmaya geliyor. Ayrıca, yeni harita ve yeni silahların da yolda olduğuna değinmekte fayda var. Bunca içerik ve emekten sonra bu başarıyı fazlasıyla hak ettiklerine inanıyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın