Quantum Break yapımcısına ait Project 7, 505 Games tarafından yayımlanacak

Quantum Break yapımcısına ait Project 7, 505 Games tarafından yayımlanacak

Anlaşılan güzel bir oyun bizleri bekliyor.

Quantum Break ve Alan Wake‘in arkasında bulunan Remedy Entertainment, geçtiğimiz günlerde Project 7‘nin 505 Games tarafından yayımlanacağını, kendi resmi sayfalarından duyurdu. Bir İtalyan yayım grubu olan Digital Bros‘a ait 505 Games, Project 7‘yi dünya çapında yayımlayacak. Anlaşmanın bir parçası olarak ise 7.75 milyon euro ödeyecek ve elde edilen kârın %45’lik payını geliştirici ekip ile paylaşacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

project 7 quantum break 505 games

Remedy Entertainment ve Quantum Break tarafından yapılan duyuruda yer alan, “Project 7 (P7) kod adlı yeni oyun, Remedy Entertainment tarafından yaratılmış yeni bir evrende geçecek olan 3. şahıs nişancı aksiyon oyunu. İlgi çekici hikaye ve uzun süreli tecrübe sunan oyun yapısı ile Project 7, bir Remedy Entertainment oyununda bulunan en derin oyun mekaniklerine sahip. oyun, Remedy Entertainment‘in tescilli Northlight teknolojisi ile yapılıyor.” bilgileri, oyun hakkında az çok bilgi edinmemizi sağlıyor.

Digital Bros‘un CEO koltuğunda oturan Raffaele Galante ise duyuruyu, “Bu, 505 Games‘in Remedy Entertainment kadar yetenekli bir geliştirici stüdyo ile partner olabilecek kadar yol katetmiş olduğunu gösteriyor. Bizim ortak hayat aşamalarımız, hırslarımız ve ticari hedeflerimiz, aslında çok iyi bir şekilde uyumlu. Biz, çok doğal bir partnerlik gibi hissettiren şeye başladığımız için heyecanlıyız. Anlaşma, sürekli devam eden kalite gelişmesi ve potansiyel portföy geri dönüşleri stratejimize mükemmel bir şekilde uyuyor.” diyerek yorumladı.

Remedy Entertainment‘in CEO‘su Tero Virtala ise bu partnerlik konusunda, “Project 7‘nin nasıl olması gerektiği konusunda güçlü bir vizyonumuz var. 505 Games, bu partnerliğe tecrübe ve birlikte bu vizyonumuzu gerçekleştirme konusunda yardım eden yetkiyi veriyor. Remedy Entertainment, aynı zamanda Project 7‘ye yatırım yapıyor ve oyuncuları uzun bir süre başından ayırmayacak benzersiz bir oyun tecrübesi yaratma konusunda derin bir şekilde kararlı. Bu yolculuğa 505 Games ile birlikte atıldığımız için gerçekten heyecanlıyız.” şeklinde yorum yaptı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Remedy Entertainment ve 505 Games‘in birlikte çalışmaya başlaması ne kadar başarılı olur, görmek için gerçekten sabırsızlanıyoruz. Özellikle bu kadar iddialı ve hırslı olmaları gerçekten çok güzel. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.