Quake Champions, E3 2016’da kendini gösterdi!

Quake Champions, E3 2016’da kendini gösterdi!

Bir zamanların efsanesi, modern çağ ile buluşuyor.

Uzun bir süredir söylenti şeklinde kalan ama dün haberimizde bahsettiğimiz, PC platformuna özel yeni Quake oyunu, Quake Champions adıyla sonunda kendini gösterdi. Şimdilik elimizde, sadece oyun hakkında bilgiler ve sinematik bir fragman bulunsa da, bu bile biz oyuncuları heyecanlandırmaya yetti, sonuçta Quake’ten bahsediyoruz burada.

quake e3

Bundan yıllar önce bile, oldukça geniş seçenekleriyle ve birbirinden eğlenceli çoklu oyuncu modları ile oyuncuları mest eden seri, eminiz ki çıkacağı zaman yine oyuncular arasında oldukça popüler olacaktır. Quake Champions hakkında ilk gelen açıklamalar arasında, e-spor dünyasına özel hazırlandığı ve 120 hz gibi bir yenileme hızıyla çalışacağı gibi bilgiler de var. Tabi bunun dışında, birbirinden farklı özelliklere sahip karakterle “Arena” ya damga vurmaya çalışacağımızı hem fragmandan çıkarabiliyoruz, hem de konferans sırasında bahsedilerek yanlış anlaşılmaların önüne geçilmiş oldu.

Şimdilik elimizdeki bilgilerin bunlarla sınırlı olduğu yeni Quake oyunu hakkında, daha fazla bilgi almak içinse Ağustos ayını beklememiz gerekiyor. Bakalım Bethesda ve id Software Ağustos 2016’da bizlere neler gösterecekler? Lafı daha fazla uzatmadan Quake Champions’ın sinematik E3 fragmanı ile sizleri baş başa bırakıyoruz, iyi seyirler!

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın