PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi yeni bir şirket açtı

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi yeni bir şirket açtı

Bu şirketin adı ise PUBG Corporation.

Neredeyse 5 milyar dolar değere sahip olan PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi, kendilerine yeni bir şirket açtı. Bluehole Studio isimli geliştirici ekibin açtığı yeni şirketin tam adı ise, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, PUBG Corporation olacak açıklandı. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun yapımcısı olan Chang-han Kim şu an yeni şirketin CEO koltuğuna oturmuş durumda.  Peki, böyle bir şirket neden açılmış olabilir? Bu sorunun cevabını direkt olarak Bluehole Studio ekibi veriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PUBG

Bluehole Studio ekibinin açıklamalarına göre PUBG Corporation şirketinin açılmasının sebebi, oyuna karşı daha etkili olabilmek. Ayrıca bu şirket ile geliştirici ekip, dünyanın çok daha fazla yerine ulaşabilecek. PUBG Corporation şirketinin şu an Amerika Birleşik Devletleri içerisinde resmi bir ofisi bulunuyor. Fakat şirket, Avrupa ülkelerine ve Japonya sınırları içerisine gitmeyi de planlıyor. Zaten gitmeyecek olsalar, dünyayı açılmaya kafaya koymazlardı, değil mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.