Menü
https://leadergamer.com.tr/humble-hunie-sakura-bundle/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 6 Eylül 2017 10:30

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun Xbox One sürümü, nişan alma desteği bulundurmayacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox One oyuncularına yardımcı olmayacak.


PlayerUnknown’s Battlegrounds, her geçen gün bir yeni başarıya daha imza atan bir oyun. Başlarda PC üzerinde bulunan PUBG, şimdi de konsollar için yolda. Oyunun an itibari ile beklenen sürümü olan Xbox One sürümü hakkında da gün geçtikçe yeni bir bilgi daha ortaya çıkıyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un bu haberimize konuk olmasının sebebi de, oyunun Xbox One sürümü hakkında ortaya çıkan yeni haber.

PUBG

Her ne kadar PUBG‘yi Xbox One kontrolcüsü ile oynamak, daha doğrusu oynamaya alışmak biraz zaman alacak bir şey olacak. İşin daha da kötü kısmı, geliştirici ekip tarafından oyunculara, eğer oyunda bulundurulacak olsaydı büyük yardımı dokunacak olan nişan alma desteği özelliğini sunmayacak. Yani, nişan alma tuşuna bastığınızda bir anda direkt olarak düşmana odaklanma özelliği, ne yazık ki oyunun Xbox One sürümünde olmayacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör