Menü
https://leadergamer.com.tr/ps-store-icerisine-eklenecek-tum-oyunlar/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 12 Eylül 2017 9:12

PlayerUnknown’s Battlegrounds için geliştirilen sis mekaniği gösterildi

Artık oyunu oynarken merminin nereden geldiğini hiç anlayamayacağız.


PlayerUnknown’s Battlegrounds zaman zaman korkutucu bir oyun olabiliyor. Mesela, son 4 oyuncu kaldıysa ve siz geriye kalan 3 oyuncunun nerede olduğunu bilmiyorsanız, ciddi bir şekilde korkmaya başlayabilirsiniz. Çünkü merminin nereden geleceğini, o mermi size gelene kadar öğrenemeyeceksiniz. Görülen o ki, PUBG geliştiricileri, durumu biraz daha ilginç bir hale sokmaya kararlı. Çünkü, oyunun yeni büyük güncellemesi ile bir sis mekaniği eklenecek. Bahsettiğimiz sis mekaniğinin görselleri de dün resmi bir şekilde yayımlandı. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan ve haberimizin en altındaki galeriden, PlayerUnknown’s Battlegrounds için geliştirilen sis mekaniğine göz atabilirsiniz.

PUBG

Belki dünyadaki en iyi ve en gerçekçi sis mekaniği değil fakat idare edecektir. Zaten PUBG oynayan oyuncuların da aslında bir Grand Theft Auto V deneyimi beklediklerini düşünmüyoruz. Bahsettiğimiz bu mekanik, muhtemelen önümüzdeki 2 hafta içerisinde yayımlanacak büyük bir güncelleme ile oyuna eklenecek. Bu güncellemenin yanında oyuna yeni bir silah ve muhtemelen animasyonlar da eklenecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör