Menü
https://leadergamer.com.tr/amazon-lumberyard-video-oyunu/
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 8 Eylül 2017 13:04

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni silah belli oldu

Harita üzerinde rahatlıkla bulabileceksiniz bu yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds silahını.


Eğer PlayerUnknown’s Battlegrounds oynarken sürekli aynı silahları kullanmaktan sıkıldıysanız, oyunun geliştiricilerinin size güzel bir haberi var. Oyuna, ilk yeni güncelleme ile yeni bir silah eklenecek ve bu silah, sizlerin de aşağıdan görebileceği gibi Mini-14 olacak. Mini-14, harita üzerindeki herhangi bir yerde bulunacak. Yani yardım kutularından düşen silahlar kadar nadir olmayacak. Gerçek hayatta 5.56mm mermi kullanan bu silah, önümüzdeki hafta PUBG oyununa gelecek olan güncelleme ile oyuncuların beğenisine sunulacak. Eğer silah, oyunda da 5.56mm mermilerini kullanırsa, muhtemelen SKS silahından daha güçsüz olacaktır. Akılda bulundurmakta fayda var.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında daha önce, “PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça başarılı bir oyun ama kendi çapında tabii. PUBG bir Grand Theft Auto V, bir League of Legends değil. Fakat oyunun geliştirici ekibi, bir gün League of Legends kadar büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmak istediklerini, bunun için çalışacaklarını belirtti. Oyun henüz PC platfformunda 10 milyon oyuncuya ulaştı. 2017 sonunda Xbox One platformunda göreceğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2018 yazında veya 2018 sonunda da PlayStation 4 konsoluna çıkacak. Belki bu şekilde geliştirici ekip 50 milyon oyuncuya ulaşabilir ama bizce maksimum rakam da bu olacaktır. 100 milyon gibi büyük bir rakama ulaşmak, her oyunun harcı değil.” demiştik. Bilmenizde fayda var.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör