Menü
https://leadergamer.com.tr/superdata-research-oyun-icerikli-video/
Playerunknown's Battlegrounds 21 Ekim 2017 21:31

PlayerUnknown’s Battlegrounds filmi için komik bir fragman yayımlandı

Yani, en azından gerçek olsa, böyle olurdu muhtemelen.


PlayerUnknown’s Battlegrounds, rekorlar kırmaya ve başarılar elde etmeye doyamayan bir yapım. Günümüzde bu kadar popüler olması hesaba katılınca, PUBG‘nin bu başarıları pek de şaşırtıcı gelmiyor. Eh, bu kadar başarılı bir yapımın da, neredeyse her yapımda olduğu gibi bir filminin olması şart, değil mi? Yani en azından, PlayerUnknown’s Battlegrounds hayranları böyle düşünmüş ve haberimizin sonunda sizleri bekleyen fragmanı yayımlamış.

PUBG filmi için komik bir fragman yayımlandı - Leadergamer

Fragmanın hayranlar tarafından yapıldığını net bir şekilde belirtmekte fayda var. Hayranlar tarafından yayımlanan bu yeni PUBG fragmanı, ciddi anlamda komik sahnelere sahip. Bunun arkasındaki en büyük sebep de, oyunda ciddi ciddi böyle muhabbetlerin yaşanıyor olması. Bu filmde, pardon, film fragmanında anlatılanlar biraz absürt olsa da, yine de çok da yabancı olmadığımız sahneler olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, sürpriz sonlu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör