Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-ps4-pro-paketinin-gorselleri/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds , PUBG 5 Eylül 2017 21:13

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 10 milyon satış barajını geçti

Peki, siz PlayerUnknown’s Battlegrounds satın aldınız mı?


2017 senesinin şimdiden en çok konuşulan ve belki de en başarılı oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, sadece birkaç saat önce Steam üzerinde 960 bin anlık oyuncuya sahip olmuştu. Yani oyunu neredeyse aynı anda oynayan 1 milyon oyuncu vardı. Biraz önce ise oyunun yaratıcısı olan PlayerUnknown, Twitter üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile oyunlarının 10 milyondan daha fazla sattığını duyurdu. PUBG bu rakamı sadece PC üzerindeki satışları ile elde etti. Oyun, 2017 sonunda Xbox One için, 2018 yazında veya 2018 sonunda da PlayStation 4 için çıkacak. Açıkçası oyun 3 platform için de çıktığı zaman satış rakamları ne olacak, çok merak ediyoruz. Günümüzün AAA oyunları ile bile ciddi seviyede yarışır gibimize geliyor PUBG.

PUBG

PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında daha önce, “Günümüzün en çok konuşulan oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da kısa ve daha çok bilinen adı ile PUBG, rekor kırmaya doyamıyor. Aşırı hızlı bir şekilde kullanıcı sayısı açısından yükselen PUBG oyununun, an itibari ile bakmış olduğumuz Steam verilerine göre, en yüksek olarak 960,950 olarak görünüyor. Sadece bu kadarla da sınırlı değil veriler. Haberimizi yazmış olduğumuz dakikalardan 3 dakika kadar önceki yapılan sayımlara göre, an itibari ile oyunda 949,534 oyuncu bulunuyor.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör