Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.05.2020

Sony, en sonunda PS5 oyunları bizlere ne sunacak, onu gösterecek. İşin en iyi kısmı da, bu gösterilecek olan oyunlar, çok yakın bir tarihte bizlere sunulacak. 4 Haziran 2020 tarihinde, Sony tarafından PS5 yapımları uzun uzun gösterilecek.

GamesInsider.biz ile yapmış oldukları bir röportaj esnasında PlayStation CEO’su Jim Ryan, ekibin E3 konferansında oyuncuları heyecanlandıracakları gibi bir sunum hazırlanması konusundan bahsetti. The Future of Gaming gösterisi YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanacak.

Sony tarafından oyunculara güzel bir şölen olarak sunulacak bu PS5 oyunları sunumu 4 Haziran 2020 tarihinde, Türkiye saatleri ile saat 23.00’da gerçekleştirilecek. Yeni nesil oyunların nasıl görüneceğini gerçekten merakla bekliyoruz.

Bildiğiniz gibi, geçtiğimiz günlerde Unreal Engine 5 oyun motorunun gücü bizlere gösterilmişti ve bu gösterilen görüntüler gerçekten bizleri heyecanlandırmıştı. Eğer yolda olan PS5 yapımları bizlere bu kaliteyi sunacaksa, gerçekten büyüleneceğimizi düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.