Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 12.08.2018

Sony, geçtiğimiz günlerde yaptığı duyuru ile birlikte PS4 Pro konsolunun 500 Milyon Özel Sürümünü sınırlı sayıda satışa sunduğunu açıklamıştı. Oyuncular tarafından oldukça beğenilen bu yeni sürümün oldukça detaylı yüksek çözünürlüklü fotoğrafları paylaşıldı. BunnyGaming tarafından paylaşılan fotoğrafların bazılarını burada sizler için listeliyor ve bu görsel şölenin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyoruz.

24 yıl önce, 1994 yılında, satışa sunulan ilk PlayStation konsolundan PS4 Pro'ya kadar olan tüm modeller toplamda 500 milyon satışa ulaştı. Aslına bakarsanız Sony 500 milyon olarak marka tanıtımı yapsa da orijinal satış rakamı 525.3 milyon birim olarak gözüküyor. Yani başarı aslında şirketin marka adı haline getirdiğinden bile çok daha fazla. İşte bu durumu kutlamak amacıyla, PS4 Pro 500 Milyon Özel Sürümü sınırlı sayıda satışa sunuldu.

Tüm dünyada toplamda 50.000 adet bulunan PS4 Pro 500 Milyon Özel Sürümü, yarı şeffaf kasa tasarımıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Sony, özel sürümün içerisine bir özellik daha ekleyerek bu konsollardan bazlarının seri numaralarını belirli tarihlere göre ayarladı. 09995, 01115 ve 01013 seri numaralı özel sürüm konsollardan birisi size denk geldiyse, belki de hayatınızın şansını burada harcamış olabilirsiniz.

Oldukça ilginç özelliklere sahip olan bu PS4 Pro 500 Milyon Özel Sürümünün yakından çekilmiş yüksek çözünürlüklü fotoğrafları paylaşıldı. Şeffaf özel yapım kasayı sonuna kadar inceleyebileceğiniz bu fotoğrafları yazımızın içerisinde bulabilirsiniz. Fotoğrafları inceledikten sonra konsol hakkındaki fikirlerinizi bizler ile de paylaşmayı unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.