PlayStation Plus alana, Star Wars Battlefront bedava

PlayStation Plus alana, Star Wars Battlefront bedava

Güzel bir fırsat oyuncuları bekliyor.

Star Wars Battlefront II resmi gösterimine sadece birkaç gün kala, PlayStation Türkiye güzel bir kampanya başlattı. Bu kampanya dahilinde, ilk kez 12 aylık PlayStation Plus üyeliği satın alan oyuncular, ücretsiz bir şekilde Star Wars Battlefront oyununa da sahip olabiliyor. Sadece ilk defa PS Plus satın alacak olan kullanıcıları ilgilendiren bu kampanya, düzenli olarak sisteme üye olan insanları sinirlendirmiş olsa da, ilk defa sisteme üye olacak olan insanlar için oldukça yararlı bir kampanya olacaktır. Star Wars Battlefront II çıkmadan önce Star Wars Battlefront oynama şansına sahip olacak çünkü oyuncular.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS Plus alana, Star Wars Battlefront bedava

PlayStation Türkiye, “Güç PlayStation’ın yanında. Bunu kanıtlamak için 12 aylık PS Plus üyeliği satın aldığınızda, size PlayStation 4’te Star Wars Battlefront’u ücretsiz olarak veriyoruz; böylelikle 164,99 TL değerinde tasarruf edeceksiniz. PlayStation Plus üyeliğinizi onayladığımızda size e-posta yoluyla bir indirme kodu göndereceğiz. Bu işlem 10 güne kadar sürebilir. En sevdiğiniz efsanevi çevrim içi çok oyunculu PlayStation 4 oyunlarınızın tadını çıkarmanın yanı sıra, PS Plus üyesi olarak ayrıca PlayStation Store’da geçerli özel indirimlere sahip olacaksınız ve her ay iki PlayStation 4 oyunu indirebilirsiniz. ” şeklinde belirtiyor kampanyayı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.