Pokémon GO benzeri bir The Walking Dead oyunu geliyor

Pokémon GO benzeri bir The Walking Dead oyunu geliyor

Sokaklarda Pokémon kovalamak yerine, zombilerden kaçacağız artık.

2016 senesine damgasını vuran ve geliştirici ekibine milyon dolarlar kazandıran Pokémon GO, AR tipi oyunlara çok büyük bir kapı açtı. Henüz sanal gerçekçilik bir temel haline gelmeden, arttırılmış gerçekçilik teknolojisi temel haline geliyor. Bunun en büyük göstergesi ise The Walking Dead: Our World olabilir. Çünkü The Walking Dead: Our World isimli bu oyun, bir AR oyunu olacak. Yani Pokemon GO benzeri olacak, sokaklarda Pokémon kovalamak yerine, zombilerden kaçacağız. İsminden de tahmin edebileceğiniz gibi, resmi lisanslı The Walking Dead oyunu olmaya hazırlanan bu oyun; Rick, Daryl ve Michonne karakterlerini de içerisinde bulunduracak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokemon Go The Walking Dead

Hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz bu AR oyununun çıkış tarihi henüz bilinmiyor ama oyun hem Android, hem de iOS platformları için yakın bir tarihte çıkacak olarak gösteriliyor.  Tabii bu noktada sizi uyarmak isterim, izleyeceğiniz videoya %100 güvenmemenizi tavsiye ederim. Çünkü hatırlayacak olursanız Pokemon GO tanıtım videosu ile oyunun kendisi arasında dev gibi bir fark bulunuyordu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.