Pokémon evreninde geçecek olan RYO, en erken 2018 senesinde gelecek

Pokémon evreninde geçecek olan RYO, en erken 2018 senesinde gelecek

Nintendo, bu oyunun çıkış tarihi hakkında daha detaylı açıklamalarda bulundu. Pokémon severler biraz daha bekleyecek.

Nintendo, şu an Nintendo Switch için birbirinden güzel oyunlar geliştirmeye çalışıyor. Bu oyunlardan bir tanesi de Pokémon evreninde geçecek olan bir rol yapma oyunu. Bu Pokemon RYO, daha önceki raporlara göre 2018 senesi içerisinde çıkacaktı ama Nintendo bugün daha detaylı bir açıklama yaparak, oyunun en erken çıkış tarihinin 2018 olduğunu belirtti. Ayrıca, bu oyunun sadece Nintendo Switch konsoluna özel olarak çıkacağını da hatırlatalım. PlayStation 4, Xbox One ve PC oyuncuları ne yazık ki bu oyunun tadına bakamayacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Pokemon

E3 2017 sırasında duyurulan bu oyun hakkında ne yazık ki hiçbir ekstra bilgi bulunmuyor. Nintendo ekibi, bu Nintendo Switch rol yapma oyununun, temel bir RYO olacağını söylüyor. Bu da oyuncuların aklına tek bir detay getiriyor: Nintendo Switch için geliştirilen bu Pokemon RYO, aslında Pokémon Sun ve Moon oyununun, “Remastered” hali olabilir. Bilmiyorsanız hemen söyleyelim: Pokémon Sun ve Moon şu an sadece Nintendo 3DS platformunda satışta ve büyük bir başarıya sahip.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.