Gizemli bir Playstation Experience 2016 posteri ortaya çıktı

Gizemli bir Playstation Experience 2016 posteri ortaya çıktı

Posterdeki oyun sizce ne olabilir?

Sony’nin düzenleyeceğiz Playstation Experience 2016 etkinliğine sadece 10 saat gibi kısa bir süre kaldı. Etkinliğe yerinde katılacak oyuncular, yavaş yavaş etkinlik alanına giderken, Sony de bu etkinlik için özel hediyeler dağıtmaya başladı. Bahsettiğimiz bu özel hediyeler arasında bir de etkinliğin posteri bulunmakta. Fakat bu poster oldukça ilginç çünkü tam bir oyun posteri gibi görünüyor. Buna rağmen poster üzerinde hiçbir oyun adı veya karakteri belirgin olarak görünmüyor. Bu durum da akıllara tek bir durumu getiriyor, Sony bugün duyuracağı sürpriz bir oyunu bu şekilde poster yaptırdı.

Playstation Experience 2016

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu görsel, birçok oyuncunun kafasını karıştırmış durumda. Bazı oyuncular, posterde bulunan ay nedeni ile Bloodborne 2 dese de, görseldeki karakterler pek Bloodborne 2’den çıkmış gibi görünmüyor. Ayrıca bazı oyuncular da bu poster için Uncharted 4: A Thief’s End’in senaryo ek paketine ait diyor Bana soracak olursanız, oradaki karakterler pek o oyuna ait değil gibi. Mesela hanginiz o karakterlerde bir Nathan Drake veya Sam Drake görebiliyor?

Tabii ki poster için yorumlar bu kadar ile sınırlı değil. Oyuncuların bir çoğu bu posterin The Last of Us 2’ye ait olduğunu belirtiyor. Posterdeki çevre detayları her ne kadar Uncharted evrenini andırsa da, şu an The Last of Us 2 tahmini benim için en yakını. Ha tabii ben kişisel olarak bunu Until Dawn 2 şeklinde görüyorum fakat ilk oyunun geliştiricileri sanıyorum ki  Playstation Experience 2016 etkinliğinde yer almıyor. Yani Until Dawn 2 olma ihtimali oldukça düşük. Peki, sizce bu poster hangi oyuna ait?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın