Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 13.05.2015

Pro Evolution Soccer ve FIFA serisi arasında büyük savaşların geçtiği o güzel günleri hatırlıyor musunuz? Gün geçtikçe piyasayı eline alan FIFA, görülen o ki futbol oyunları arasında tek olmaya hazırlanıyor. Yani, eski günlerdeki gibi PES vs. FIFA savaşları göremeyeceğiz gibi.

konami2015

PES serisinin oynanış ve gerçekçilik ile anıldığı, FIFA’nın ise grafiksel olarak öne çıktığı o günler artık geride kaldı. Bunu sanıyorum ki herkes kabul ediyor. PES serisi, bir şekilde FIFA serisinin ardında kaldı. Fakat bizler Konami’den bu kadar erken bir beyaz bayrak beklemiyorduk. Konami, geçtiğimiz saatler içerisinde 2015 için finansal raporlarını açıklarken, çıkartacakları oyunların da bir listesini yayına aldı. Yayına alınan bu listede yeni bir PES oyunu ne yazık ki gözükmedi. Evet, seride bir Wining Eleven oyunu bulunuyor fakat Wining Eleven serisi son yıllarda Japonya dışına çıkabilmiş bir seri değil ne yazık ki.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.