Menü
https://leadergamer.com.tr/fallout-konsolda-30-fps/
PES 2011 , PES 2011 Açığa Çıkıyor 4 Mayıs 2010 20:19

PES 2011 Açığa Çıkıyor

Fifa karşısında tahtını kaybeden -fanlarının gönlünde hala bir numaradır- PES 2011 hakkında Konami ufak detaylar vermeye başladı. Öncelikle şunu söylebilirim ki oyunu test edenler oyunun […]


Fifa karşısında tahtını kaybeden -fanlarının gönlünde hala bir numaradır- PES 2011 hakkında Konami ufak detaylar vermeye başladı.

Öncelikle şunu söylebilirim ki oyunu test edenler oyunun bu sefer gerçekten çok geliştiğini, bambaşka bir oyun olduğunu söylüyor. Zira geçtiğimiz yıllardaki aynı test eden kişiler bunları söylememişti. Tabii henüz küçük bir demo oynamış olsalarda, oyunun bu aşamada bile ilerlediğini söylediler.

Oyunda UEFA Champions League, Europa League yanı sıra; bu sefer Copa Liberadores’de yer alacak.

Diğer verilen detaylara gelirsek; daha gelişmiş bir yapayzeka oyuda yer alacak. Ayrıca oyuncu animasyonları üstünde tekrardan çalışılmış ve yeni animasyonlarda eklenmiş. Ama asıl dikkat çekilmesi gereken nokta ise online sisteminin üstünde fazlasıyla durulduğu.

Ayrıca Arjantin milli takımının ve Barcelona’nın yıldızı Messi yine oyunun kapağında yer alacak.

Oyunumuz her zaman olduğu gibi Playstation 3, Playstation 2, PSP, Xbox 360, Wii ve bilgisayar platformlarına çıkıyor. Çıkış tarihi ise sonbahar olarak gösteriliyor.
[pro-player width=’620′ height=’370′ type=’video’]http://www.leadergamer.com/img/flv/Pes2011.flv[/pro-player]

Gökhan GIRGIN Editör