Peggle, Origin platformunda kısa süreliğine ücretsiz

Peggle, Origin platformunda kısa süreliğine ücretsiz

Ana menüde müzik yaparak zaman geçirmeye hazır mısınız?

EA, Origin platformunda gerçekleştirdiği On the House promosyonları ile ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Oldukça eski bir oyun olmasına rağmen sadık bir hayran kitlesine sahip olan Peggle, kısa süreliğine ücretsiz oldu. Unutmadan söyleyelim, eğer oyunu şimdi kütüphanenize eklerseniz her zaman orada kalmaya devam edecek.

Peggle Origin

Az önce de belirttiğimiz gibi, oldukça eski bir oyundan söz ediyoruz. İşte bu sebepten oyunun normal satış fiyatı da kısa süreliğine ücretsiz olan bir oyunun fiyatına dair beklentilerinizi düşürebilir. Peggle, Origin platformunda 5$ fiyat etiketi ile oyuncuların beğenisine sunuluyor. Haberi yazdığımız anda 1 Amerikan Doları’nın 4,32 Türk Lirası’na eşit olduğu göz önüne alındığında, oyunun 21 lira gibi bir fiyat etiketine sahip olduğu anlaşılıyor.

Electronic Arts, Peggle oyununun ikincisini oyunculara sunmuş olsa da PC platformunda asla göremedik. Stratejinizi iyi geliştirmeniz gereken bir “puzzle” yani bulmaca oyunu olan Peggle, 27 Şubat 2007 tarihinde çıkışını gerçekleştirmişti. Eğer oyun bu kısa tanıtım ile bile ilginizi çekmeyi başardıysa, hemen aşağıdan oyunu nasıl ücretsiz olarak elde edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Peggle’ı Origin hesabınızın kütüphanesine eklemeyi unutmayın.

Yapmanız gereken aslında çok basit: Origin’i açın ve oyunun sayfasına ilerleyerek kütüphanenize ekleyin. Dilerseniz, buradaki bağlantıya tıklayarak oyunun platformdaki satış sayfasına kolaylıkla ilerleyebilirsiniz. Haberimizin başında da belirttiğimiz gibi, On the House etkinliği kapsamında dağıtılan oyunu şimdi kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Unutmayın, her oyun başka bir kapı açar; pahalı veya ucuz olması deneyiminizi etkilemeyecektir.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın