Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 23.07.2020

Pearl Abyss, bugün Netflix orijinal yapımlarından “Cursed”ü konu alan bir oyun içi içerik geliştirmekte olduklarını duyurdu. 17 Temmuz 2020 tarihinde popüler streaming servisi Netflix’te yayınlanan Cursed, Ortaçağ’da geçen 10 bölümlük ve fantastik temalı bir dizi.

Geliştirilmekte olan crossover(almaşık kurgu) içeriği hakkında ayrıntılı bilgi çok yakında yeniden duyurulacak. Ayrıca Cursed'ün galasını kutlamak ve bu eğlenceye oyuncuların katılımını sağlamak için Kuzey Amerika ve Avrupa'da Black Desert Online bugünden itibaren blackdesertonline.com adresinden ücretsiz indirilebilecek. Maceracılar, 22 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında Lv.50’ye ulaşmaları dahilinde oyuna sürekli olarak erişim sağlama hakkına sahip olacaklar.

Kral Arthur efsanesini yeniden yorumlayan Cursed; efsaneyi bu kez de kaderinde güçlü ve trajik bir hikayeye sahip Göl Kraliçesi’ne dönüşmek olan gizemli güçlere sahip genç kahraman Nimue’nin gözünden anlatıyor.

Nimue, annesinin ölümünün ardından Güç Kılıcı’nı teslim etmek için Merlin’i aramaya çıkar. Bu yolculukta ona beklenmedik bir arkadaş; genç paralı asker Arthur eşlik eder. Arthur ile çıktıkları yolda Nimue beklenmedik maceralara atılarak korkunç Kızıl Paladinler ve onların suç ortağı Kral Uther'e karşı bir cesaret ve isyanın sembolü haline gelecektir.

Çizgi roman efsanesi Frank Miller ve senarist Thomas Wheeler’ın kitabından uyarlanan dizide Katherine Langford (Ölmek İçin On Üç Sebep), Devon Terrell (Barry) ve Gustaf Skarsgård (Vikingler) rol alıyor.

Netflix dizisi Cursed hakkında daha fazla bilgi için lütfen Netflix resmi web sayfasını ziyaret edin.

Black Desert Hakkında

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPG’lerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Daha fazla bilgi için Black Desert resmi internet sitesi tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Pearl Abyss Hakkında

MMORPG oyunları arasında en iyi olan Black Desert'in geliştiricisi olarak bilinen Pearl Abyss oyun sektörünün lider isimlerindendir. 2010 yılında kurulan Pearl Abyss, Black Desert’ı PC, mobil ve konsol platformlarında oyunculara sunarken aynı zamanda Shadow Arena oyununu da PC ve konsol platformları için geliştirmeye devam ediyor. Tüm oyunları kendi tescilli motoru ile tasarlanmış olup, oyunlar üst düzey grafikleriyle ün salmıştır. Şirket ayrıca Crimson Desert, DokeV ve PLAN 8 projelerini geliştirirken, 2020 yılında da büyümesini sürdürerek ve Asya'nın oyun geliştirme liderlerinden biri olarak yerini korumak için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Pearl Abyss hakkında daha fazla bilgi almak için resmi internet sitesi www.pearlabyss.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.