Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.09.2018

Athlon Games ekibi tarafından yapılan bir duyuru ile birlikte, yeni bir The Lord of the Rings MMO oyunu duyurusu yapıldı. Haberimize konuk olan yeni The Lord of the Rings MMO oyunu, fazlasıyla beğeninizi kazanacak gibi görünüyor. Athlon Games ekibi tarafından verilen bilgiye göre, Middle-earth Enterprises partnerliği eşliğinde geliştirilecek. Tahmin edebileceğiniz üzere oyun Middle-earth içerisinde geçecek. Zaman olarak ise, The Lord of the Rings serisinin olaylarının olduğu zamanların öncesine şahitlik edeceğiz.

The Lord of the Rings MMO oyunu yolda!

The Lord of the Rings MMO oyununun hedefi, The Lord of the Rings serisinin hayranlarına J.R.R. Tolkien'in evrenini olabildiğince geniş kapsamlı ve muhteşem bir şekilde tecrübe ettirmek. Basın bülteninde belirtilen bilgilere göre, The Lord of the Rings MMO oyununun geliştirilmesi ve yayımlanması sayesinde, Athlon Games ekibi kendilerini geliştirmeyi hedefliyor. Bu da, aynı zamanda gelecek oyunlara işaret olabilir. Zaten farklı bir şey de beklemiyorduk açıkçası. Fakat, gelecek oyunlar The Lord of the Rings evreninden mi olur, bilemiyoruz.

Haberimizin konuğu olan The Lord of the Rings MMO oyununun ne zaman çıkacağı hakkında ise ne yazık ki hiçbir fikrimiz bulunmuyor. Çünkü, herhangi bir bilgi verilmiş değil. Fakat, The Lord of the Rings MMO oyununun bir hayli kapsamlı olacağı hesaba katıldığında, uzun bir süre daha oyun ile tanışamayacağımızı söylesek pek de yanlış olmaz gibi görünüyor. Tabii, gelecek günlerde The Lord of the Rings MMO oyunu hakkında daha yeni bilgiler de elde edebiliriz fakat o zamana kadar bildiğimiz şeyler bu kadar. Son olarak, The Lord of the Rings MMO oyununun PC platformu için çıkacağını ve ücretsiz olacağını da belirtmemizde fayda var.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.