Türkiye

Mod geliştiricileri PC için Red Dead Redemption Remaster geliştiriyor

Mod geliştiricileri PC için Red Dead Redemption Remaster geliştiriyor

PC oyuncularının yüzü yine gülüyor.

PC platformu oyuncuları için en büyük eksikliklerden biri de, bildiğiniz üzere Red Dead Redemption. Birçok PC oyuncusu ne yazık ki oynama fırsatı elde edemedi kendisini. Tabii, RPCS3 ve Xenia gibi yazılımlar aracılığıyla oynama fırsatı elde ettiler fakat bu tam olarak diledikleri gibi olmadı. Bu haberimize konuk olmasının sebebini ise, birçok oyuncuyu sevindirecek diyerek nitelendirebiliriz gibi duruyor. Red Dead Redemption Remaster diye kısaca hitap ettiğimiz proje ile sizleri tanıştıracağız. Mod geliştiricileri tarafından geliştirilmekte olan proje, PC platformu oyuncularının özlemini gidermeye hazırlanıyor. Proje için yayımlanan görseller de bulunuyor ve biz de zaten kendilerini hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Red Dead Redemption Remaster PC oyuncuları için geliyor

Yukarıdaki galerimizde sizlerle paylaşmış olduğumuz görseller, Red Dead Redemption PC sürümünün nasıl görüneceğini gözler önüne seriyor. Her ne kadar tam adı Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project olsa da, kısaca Red Dead Redemption Remaster diye hitap etmekteyiz. İşin daha da iyi kısmı ise, Rockstar ekibinin bu projeyi sonlandıramayacak olması. Bunun sebebi de, yeni bir yapım yerine direkt olarak ana oyunu geliştiriyor olmasından kaynaklanıyor.

Haberimize misafir olmuş olan bu proje her ne kadar güzel görünse de, performans konusunda ne durumda olacağını gerçekten merak ediyor ve sabırla çıkışını bekliyoruz. Umarız ki hayallerimiz suya düşmez ve hem performans açısından, hem oynanış açısından, hem de görsellik açısından kaliteli bir sonuçla karşımıza çıkarlar.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın