PaybyMe sanal oyun dünyasında yardımcınız olacak

PaybyMe sanal oyun dünyasında yardımcınız olacak

Sosyal oyun endüstrisinde tüm oyunculara alışveriş kolaylığı geliyor!

Son senelerde hızla büyüyen sanal oyun endüstrisinde, oyuncuların oyun içi harcamalarını en güvenli ve en hızlı şekilde yapabilmeleri için geliştirilen ve en önemlisi ön ödemeli kart özelliği gösteren PaybyMe Kart, oyunculara daha kontrollü alışveriş imkanı sunmak amacıyla web sitesi ve Facebook sayfasını güncelledi. Oyuncuların fikir ve görüşlerini sosyal medya ortamında dinleme amacında olan PaybyMe, hem daha kolay ulaşım imkanı hem de  kullanıcılarına daha hızlı bilgi vermeyi planlıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

paybymelogoPayby Me Kart nedir?” diyenler adına PaybyMe, 3 kıta ve 16 ülkede faaliyet gösteren global markalarla çalışan önder bir ödeme sağlayıcısı olarak büyümeye devam ediyor. Esnek altyapısı, çeşitli ödeme imkanları ve kullanıcılarına sağlanan fırsatlar sayesinde bankacılık servislerini de bünyesine almaya başlayan PaybyMe oyun dünyasının en kolay, güvenli ve hızlı ödeme sistemi olmaya devam ediyor.

Deniz Bank‘ın desteklediği PaybyMe Kart’ı merak ettiyseniz buradan Facebook sayfasına göz atabilir, sahiplik başvurusu ve daha fazla bilgi için ise buradan web sitesine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.