Menü
https://leadergamer.com.tr/steam-araclarinizi-ozellestirin/
Paladins 1 Ekim 2016 12:28

Paladins, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına geliyor

Paladins çılgınlığı konsollara sıçrıyor.


Smite oyununun geliştiricileri Hi-Rez Studios, Paladins’in PlayStation 4 ve Xbox One’a geleceğini bugün yaptıkları basın açıklamasıyla birlikte duyurdu. Her ne kadar oyuncular tarafından Overwatch kopyası bir oyun gibi görünse de, bir kesim de büyük bir keyifle Paladins oynuyor. Görünüşe bakılırsa geliştirici ekip, oyunu konsol platformlarına da taşımakta kararlı.

Paladins

Paladins, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda Steam platformuna erken erişim olarak çıkışını yapmıştı. Hi-Rez Studios tarafından gelen açıklamada, yapımın konsol versiyonlarının yolda olduğunu ve kullanıcıların açık betaya kayıt yapabileceğini duyurdu. PlayStation 4 beta kaydına buradan, Xbox One beta kaydına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yapımın konsol yapısına çok uygun olduğunun üstüne vurgu yapan geliştiriciler, oyunu ilk günden beri konsolları gözeterek geliştirdik diyor. Çıkış yaptıktan sonraki ilk 10 günde, 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan oyun, anlaşılan oyuncuların oynaması ücretsiz aksiyon oyunu açlığını gidermiş görünüyor. Konsollara da sıçrama planları yapan geliştirici ekip, bakalım gelecekte oyuna ne gibi yenilikler getirecek?

Mert Durmaz Editör