Menü
https://leadergamer.com.tr/google-shopper-artik-alisveris-cok-daha-kolay/
21 Şubat 2010 22:28

Pachter: Natal 50 Dolara Satılabilir

Natal ilk duyurulduğu zaman herkesi merak içinde bırakmıştı ve fuarlarda yapılan tanıtımlar nefes kesiciydi. Herkes nefesleri tutmuş beklerken ünlü analizci Michael Pachter’den Natal’ın 50 dolar […]


Natal ilk duyurulduğu zaman herkesi merak içinde bırakmıştı ve fuarlarda yapılan tanıtımlar nefes kesiciydi. Herkes nefesleri tutmuş beklerken ünlü analizci Michael Pachter’den Natal’ın 50 dolar gibi bir fiyata satılabileceği açıklaması ise herkesi şaşırttı.

Belki de çoğu kişi için gelceğin oyun teknolojisi olan Natal için yapılan bu açıklama bekleyenleri şok etti. Natal, Xbox 360 sahipleri ile 50 dolar gibi bir fiyata buluşabilecek. Tam olarak kesin olmasa bile gerçekten mutlu edici bir haber. Xbox sahiplerinin de forumlarda yaptığı yorumlar aynı şekilde.

Patcher’ın açıklaması ise “Natal, 79 Dolar’ın üstünde olursa gerçekten şaşırırım. Çünkü Microsoft’un amacı Natal’dan para kazanmak değil. Microsoft’un amacı Natal’ı herkesin almasını sağlamak ve bu sayede daha fazla Xbox 360 satmak.” şeklinde.

Michael Pachter’ın, Gametrailers sitesi ile yaptığı röportaja ise aşağıda:

[pro-player width=’620′ height=’400′ type=’video’]http://trailers-ll.gametrailers.com/gt_vault/12619/t_pachattack_103_gt_niz.flv[/pro-player]


Kaynak

LeaderGamer Editör