“Oyuncular için çok büyük bir gün”

“Oyuncular için çok büyük bir gün”

Sony patronu Jim Ryan PS Blog EU'da bir bildiri paylaştı.

Sony patronu Jim Ryan, PS Blog EU’da yaptığı açıklamada ” Avrupa’nın 20 ülkesinde Sony Playstation 4’ün satışı başladı. Tanıtım lansmanları ve etkinlikleri sürüyor. Bugün hem Sony için hem de oyuncular için çok büyük bir gün. Yıllar süren büyük çalışmaların, muhteşem yazılım kadrosunun emekleriyle sonunda en güçlü oyun konsolunu yaratıp yeni nesil oyun dünyasına giriş yaptık.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS4-consola-y-mando “Şubat ayında New York’taki ilk lansmandan beridir heyecanlıyım. Oyunculara ve medyaya sofistike bir oyun konsolunun tanıtımını yaptık. Herkeste heyecan uyandıran bu tanıtımdan sonra aldığımız kararlardan mutluluk duydum ve şimdi gelen eleştiriler yaptığımız konsolun ne kadar kaliteli olduğunu kanıtlar nitelikte. Safkan bir konsol, son derece iyice hazırlanmış bir konsol.”

Etkinliklerde başı çeken oyunlar; Killzone Shadow Fall, Battlefield 4, Resogun, FIFA 14, Call of Duty Ghosts, Knack, ve Assassin’s Creed IV Black Flag. Daha sonraları tanıtılanlar ise;  Destiny, inFAMOUS Second Son, DRIVECLUB, The Order: 1886 ve Uncharted.

Jim Ryan son olarak ise ” Bizim yolculuğumuz daha yeni başlıyor”. dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.