Menü
https://leadergamer.com.tr/escape-from-tarkov-yepyeni-gorseller/
OverWatch 15 Aralık 2016 17:57

Overwatch oyuncuları, Kış Harikalar Diyarı’na hoş geldiniz

Yılın o en harika zamanı geldi ve umuyoruz ki Overwatch oyunları, en güzel günlerini geçirecek!


Doğru okudunuz, Overwatch yepyeni bir mevsimlik etkinlik ile tatil ruhuna bürünüyor. Hanamura ve King’s Row koridorları süslendi, Ganimet Kutularını tatil hediyeleri ile doldu ve sizin ve arkadaşlarınız için ekstra özel bir de kartopu savaşı ayarlandı. Şimdi sıcak kakaonuzu alın, en sevdiğiniz çirkin süveterinizi giyin ve Overwatch’un Kış Harikalar Diyarında yeni yılı kutlamaya hazır olun!

Overwatch

Bugünden başlayarak Overwatch’daki tüm Ganimet Kutuları özel olarak paketlenmiş Kış Ganimet Kutularına dönüştü ve içlerinde 100’den fazla özel kozmetik hediye bulunuyor. Önceki Overwatch etkinliklerde olduğu gibi Kış Ganimet Kutuları da kazanılabilecek veya satın alınabilecek ve her kutuda 2016 Kış Harikalar Diyarı koleksiyonundan en az bir eşya bulunacak ve bunlar arasında profil ikonları, spreyler, zafer pozları, mimikler, giriş sahneleri, kostümler ve çok daha fazlası bulunuyor. Her bir mevsimlik Ganimet Kutusunun içeriği rastgele belirlense de, etkinlik süresi boyunca Kahraman Galerisinden de çeşitli özelleştirme seçeneklerini açabilirsiniz. Bir ögeyi açtığınızda sonsuza kadar sizin olacak, yani isterseniz yıl boyunca tatil moduna bürünebilirsiniz. Ancak koleksiyon 2 Ocak 2017 tarihinde kasasına geri dönecek, yani etkinlik sonlandığında, dolayısıyla en sevdiğiniz oyun cihazını açıp çok geç olmadan kutlamalara başlamalısınız!

Bu yılki Kış Harikalar Diyarı etkinliği sırasında yepyeni bir kapışma moduna da katılabileceksiniz: Mei’nin Kartopu Saldırısı! Mei’nin Kartopu Saldırısı 6’ya 6, tek elemeli bir mod ve herkesin en sevdiği iklim uzmanı sizleri yepyeni numaralarıyla karşılamaya hazır. Bu modda Mei’nin Endothermic Blaster silahı buz veya sarkıt atmıyor. Silah bunun yerine tek bir tane, süper güçlü bir kartopu fırlatmak üzere modifiye edilmiş. Düşmanı indirmek için tek bir vuruş yeterli, ama ıskalamanın bedeli de ağır. Silahınız boşken siz yeniden doldurmak için en yakındaki kar yığınına ulaşmaya çalışırken düşmanlarınız büyük avantaj sahibi olacaklar – buz duvarlarından siper almayı ve saldırılarını bloklamak için kendinizi dondurmayı unutmayın ve kapışma kızışmaya başladığında Mei’nin Ultimate saldırısını kullanabilir ve silahını yarı otomatik kartopu fırlatıcıya dönüştürerek düşmanlarınızı kartopu yağmuruna tutabilirsiniz.

overwatch_winter_wonderland-5

Sosyal medya hesaplarından da mevsimi kutluyor olacak oyun ekibi. Eğlenceli hediyeler, şirin görseller ve fazlası için oyunu Facebook, Twitter, ve Instagram üzerinden takip etmeyi unutmayın ve en yeni oyun haberleri için de gözünüzü playoverwatch.com adresinden ayırmayın! Blizzard Entertainment, hepinize mutlu tatiller diliyor. Kış Harikalar Diyarı PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da başladı.

Kaan GEZER Editör