Menü
https://leadergamer.com.tr/hitman-bir-kismi-ucretsiz/
origin 20 Haziran 2017 16:26

Origin, büyük bir güncellemeye kavuştu, sisteme yeni özellikler eklendi

EA, Origin platformuna büyük bir güncelleme getirdi ve bu güncelleme ile oyuncuların merakla beklediği birçok önemli özellik eklendi .


Steam ve uPlay benzeri bir platform olan Origin, EA şirketi tarafından, EA oyunları için oluşturulmuş bir platform. Bu platform, tabii ki Steam kadar geniş bir kütüphaneye ve özelliklere sahip değil ama EA, kendi platformunu iyileştirmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor. Sisteme eklenen ilk özellik, indirme hızını limitleme oldu. Oyuncular tarafından, çok uzun zamandır istenen bu özellik, sonunda platforma eklendi ve oyuncular kullanmaya başladı. Bunun haricinde, bir FPS göstergesi de eklendi sisteme. Daha önce harici programlar kullanan oyuncular, sistemin içerisinde bulunan FPS sayacı ile birlikte, Origin oyunları oynarken, FPS değerlerini de gerçek zamanlı olarak görüntüleyebilecekler.

Origin, büyük bir güncellemeye kavuştu, sisteme yeni özellikler eklendi

Son olarak, sisteme bir de oyunlar arası arkadaş daveti özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde, halihazırda oynadığınız oyuna, artık tüm arkadaşlarınızı direkt davet edebiliyorsunuz. Eskiden böyle bir imkan sunulmuyordu PC oyuncularına. Bir oyuncu, diğer arkadaşını oyuna davet edebilmesi için de, iki oyuncunun da aynı oyunda olması gerekiyordu. Artık EA, böyle bir gereklilik sunmuyor oyunculara. Sisteme eklenen tüm bu özellikler, belki de sistem açıldığından beri bulunması gereken özelliklerdi ama hiç yoktan iyidir, değil mi?

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör