Canlı LeadergamerTV PUBG oynuyoruz

Önümüzdeki ayın Xbox Game Pass oyunları belli oldu

Önümüzdeki ayın Xbox Game Pass oyunları belli oldu

Bolca zombi ve uzaylı bizleri bekliyor.

1 Kasım 2017 tarihinden itibaren Xbox Game Pass abonesi olan oyunlar yepyeni oyunları oynamaya başlayacaklar. Sisteme eklenecek olan yeni oyunların listesi ise Microsoft tarafından resmi olarak yayımlandı. Yayımlanan listeye göre 1 Kasım 2017 tarihinden itibaren Xbox Game Pass sistemine Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Halo Wars Definitive Edition, Resident Evil HD, Oddworld: New ‘n’ Tasty, The World of Van Helsing: Deathtrap, Mega Man 9 ve Sky Force Anniversary oyunları eklenecek.

Xbox Game Pass

Aylık yalnızca 29,00 TL ödeyerek hayranların çok beğendiği Halo 5: Guardians, Payday 2, NBA 2K16 ve LEGO Batman gibi yüzden fazla Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişimin tadını çıkarın. Keşfedilmeyi ve indirilmeyi bekleyen bu kadar çok oyunla Xbox deneyiminiz asla aynı olmayacak. Aksiyon/macera ve ailelerin en sevdiği oyunlardan atış, spor, bulmaca oyunları ve çok daha fazlasına, birden fazla türde oyun oynayın. Her ay eklenen yeni oyunlarla, daima geniş bir seçim aralığında harika oyunlarınız olacak.

Oyunları doğrudan konsolunuza indirin ve çevrimiçi oynayın ya da hiçbir akış veya bağlantı sorunu olmaksızın gerçeğe eşdeğer bir deneyimle çevrimdışı oynayın. İster içine keşfedeceğiniz yeni bir hikaye, isterse tekrar ziyaret etmek istediğiniz eski bir yolculuk olsun, oyunlarınızı amaçlandıkları şekilde deneyimleyin. Çok sevdiğiniz ve sahip olmak istediğiniz bir Xbox One oyunu mu var? Xbox Game Pass kataloğunda oynadığınız bir oyuna yönelik bir eklenti veya Season Pass ilginizi mi çekiyor? Ana oyunun katalogda olduğu süreyle sınırlı olmak üzere Xbox One oyun satın alımlarında %20 ve ilgili tüm eklentilerde %10 tasarruf edin. Xbox 360 oyunları indirime dahil değildir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın