Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-xbox-one-x-hdr-4k/
NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti 21 Eylül 2017 21:17

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartının fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

Durun daha NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti resmi olarak duyurulmadı bile.


Geride bırakmaya hazırlandığımız bu hafta içerisinde karşımıza bir söylenti çıkmıştı ve bu söylenti NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti hakkındaydı. Söylentilere göre NVIDIA, NVIDIA GeForce GTX 1070 ile NVIDIA GeForce GTX 1080 kartlarının arasındaki boşluğu doldurmak için ve tabii ki oyunculara farklı bir alternatif sunabilmek için NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartını geliştiriyordu. Bugün ise sızdırılan o kartın fiyatı ve teknik özellikleri sızdırıldı. Bahsettiğimiz bu teknik özellikleri haberimizin en aşağıdan sizler de görebileceksiniz ama şimdiden söyleyelim, NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti performans olarak NVIDIA GeForce GTX 1080 kartına oldukça yakın.

NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti kartının fiyatı ve özellikleri sızdırıldı

Söylentilerin devamına göreyse bu yeni kartın fiyatı $429 olacak. Küçük bir karşılaştırma yapmak gerekirse, NVIDIA GeForce GTX 1080 kartının fiyatı 499 Dolar. NVIDIA GeForce GTX 1070 ise 349 Dolar. Peki, bu kart hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Satın almayı düşünür müsünüz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör