Nintendo Switch platformunda bir Rocket League görebiliriz

Nintendo Switch platformunda bir Rocket League görebiliriz

Psyonix, acaba Nintendo Switch kullanıcılarını da sevindirecek mi?

Çıkışını gerçekleştirdiği 7 Temmuz 2015 tarihinden bu yana büyük bir kitleye kendisini sevdirmiş olan Rocket League, bildiğiniz üzere Psyonix tarafından geliştirilmiş bir oyun. Psyonix, Rocket League’in oyuncu kitlesini geniş tutabilmek için oyunu PlayStation 4 ve Xbox One platformları için de piyasaya sürmüştü. Önceki nesil Nintendo konsolları için çıkmamış olan oyunun Nintendo Switch’e gelme ihtimali de hiç beklenmeyen bir ihtimaldi. Fakat, bu durum hakkında IGN ile konuşmuş olan hem geliştirici, hem de yayıncı ekip Psyonix, Nintendo Switch platformuna sahip kullanıcılarını sevindirecek, onlara umut verecek bir takım açıklamalarda bulundu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Nintendo Switch Rocket League

Psyonix’in öne çıkan isimlerinden biri olan Jeremy Dunham, IGN ile gerçekleştirdiği konuşma esnasında, “Biz, teknik gereksinimlerin ne olduğunu görmeyi bekliyoruz. Biz, ne gibi bir topluluk beklentisinin olduğunu görmeyi bekliyoruz. Bir bütün olarak topluluğa nasıl bir faydası olur, bunu görmeyi bekliyoruz. Bu yüzden, hala değerlendirme aşamasındayız. Gerçekleşmeyeceğini söylemek için kesinlikle çok erken, aynı zamanda gerçekleşeceğini söylemek için de çok erken.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Jeremy Dunham, Psyonix’in bir topluluk merkezli bir şirket olduğuna değindi ve Nintendo Switch’in henüz daha 1 aydan daha kısa bir süre önce piyasaya sürülmüş olduğundan bahsetti. Ayrıca, yeni konsolun, Psyonix’in topluluğunda ne gibi bir etkisi olacağını gözlemlemek için bir sürü zamanlarının bulunduğunu da söyledi. Bakalım gelecekte Psyonix ne tür adımlar atacak, Rocket League’i Nintendo Switch’e  de getirme konusunda.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.