Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.03.2020

26 Mart 2020 tarihinde yapılan yeni Nintendo Direct Mini sunumu esnasında, Nintendo Switch platformunda 2020 yılı içerisinde yer alacak oyunlardan bahsedildi. Hatta, gösterilen oyunlardan bazıları bugün çıkışını gerçekleştirdi bile. Video içerisinde gösterilen oyunlar arasında önemli yapımlar da yer aldı.

Nintendo Direct Mini sunumunda gösterilen oyunlardan dikkat çekenler arasında Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, Bravely Default II, Borderlands, XCOM 2 ve BioShock gibi önemli oyunlar yer alıyordu. 

Bütün bunların yanı sıra, aynı zamanda Ring Fit Adventure için ücretsiz güncelleme, Pokémon Sword ve Shield serisi için yakında çıkacak olan ek paketler hakkında daha fazla bilgi verildi. Ayrıca, Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 için gelecek yeni dövüşçüden de bahsedildi.

Eğer dilerseniz, sizlere bahsettiğimiz sunumu haberimizin en sonunda bulabilir ve izleyebilirsiniz. Fakat, videoya geçmeden önce, basın bülteninde altı çizilen bilgileri hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Nintendo Direct Mini sunumunun basın bülteninde altı çizilen noktalar:

Şimdi çıktı!

 • Good Job!: Nintendo’nun bu deli oyunu aksiyon-bulmaca oyununda, işi tek başına ya da iki kişilik modda yapmak için genişleyen bir ofis binasının etrafında komik ve zorlu görevler gerçekleştirin.
 • MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3: MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass – Pack 3: Fantastic Four: Shadow of Doom Nintendo Switch için bugün çıktı. Yeni paket, Fantastic Four ve Doctor Doom’u yeni bir hikayede savaşırken oynanabilir karakterler olarak ekliyor. Paket 1 ve Paket 2’yi de içeren Genişleme Paketi ** Nintendo eShop’tan satın alınabilir.
 • Ring Fit Adventure Update: Bugün Ring Fit Adventure’a ücretsiz bir güncelleme geliyor. Güncelleme yeni bir Ritim Oyunu modu, bir kadın sesine geçiş yapma ve oyun içi sesin dilini değiştirme seçeneği ve daha fazlasını ekler. Ritim Oyunu modunda, Ring Fit Adventure’daki bir düzine müzik parçasının ritmine ve Super Mario Odyssey, Splatoon 2 ve Legend of the Zelda: Breath of the Wild gibi popüler Nintendo oyunlarından birkaç şarkı geçin. Güncelleme bugün başlıyor.
 • Shinsekai: Into the Depths: Bu derin deniz keşif oyununda, oyuncular donanımlarını yükseltmek için kaynak toplar, eşyalarını toplar ve uçurumun daha derinlerine dalarlar. Giderek daha gizemli ortamları keşfederken, oyuncular hayatta kalmak için oksijen ve basınç seviyelerini izlemek zorundadır.
 • Panzer Dragoon: Remake: Ejderhaya binme klasiğinin bu versiyonunda oyuncular, 360 derece kontrolleri ve kilitli hedeflemeyi kullanarak inanılmaz manzaralar, dev yaratıklar ve ölümcül savaş gemileriyle Mavi Ejderha’yı kullanır.
 • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy: Gücün yollarını öğrenmek için Luke Skywalker’ın Jedi Akademisine gir! Oyuncular Jedi görünümünü özelleştirebilir ve Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy bugün Nintendo Switch’te piyasaya çıktığında 16 oyuncuya kadar çevrimiçi olarak savaşabilir.

2020’de çıkanlar

 • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition: Hayranların en sevdiği karakter Shulk’in ilk çıkışını yapan orijinal Xenoblade Chronicles oyunu, yeni bir epilog hikayesi olan Xenoblade Chronicles: Future Connected ile Nintendo Switch’e geliyor.
 • Animal Crossing: New HorizonsAnimal Crossing: New Horizons Nintendo Switch için çıktı ve ilk sezon etkinliği yolda 1 Nisan ve 12 Nisan arasında, adanın sakinleri tavşan ziyaretçisi Zipper tarafından gizlenen yumurtaları bulmak ve onlarla özel eşyalar yapmak için Bunny Day’e katılabilirler.
 • Pokémon Sword Expansion Pass and Pokémon Shield Expansion Pass: Yeni Genişleme Paketleriyle,  denizdeki genişleyen ada, Isle of Armor, Crown Tundra olarak bilinen bölge Galar bölgesinde mevcut olacak. Isle of Armor’da, Eğitmenler Pokémon Savaşlarının becerilerini geliştirmeleri için yeni bir dojo’da toplanabilirler. Bu dojoda antrenman yaparak, oyuncular Mustard’dan Efsanevi Pokémon Kubfu alacaklar. Kubfu ile eğitim yoluyla, Eğitmenler Towers of Two Fists’de meydan okuma iznine sahip olacaklar. İki kuleden biri fethedildikten sonra Kubfu Urshifu’ya dönüşecek. Yeni kıyafet öğeleri ve saç stillerine ek olarak, Genişleme paketlerinde yeni lig kartı arka planları, efektleri ve çerçeveleri de bulunacak.
 • BRAVELY DEFAULT II: Orijinal BRAVELY DEFAULT’ın bu versiyonunda yeni dört Işık Kahramanı, temel kristaller tarafından yönlendirilen büyük ve görkemli bir göreve başlar. İlk oyun gibi, BRAVELY DEFAULT II stratejiyi vurgulayan bir savaş sistemine sahiptir.Ücretsiz demo bugün çıktı.
 • A Wealth of 2K Games: Yayıncı 2K’nın birçok oyunu, 29 Mayıs’ta XCOM 2, 4 DLC paketi ve Seçilmiş Savaş genişlemesi içeren bilim kurgu klasiği XCOM 2 Collection da dahil olmak üzere Nintendo Switch’e geliyor. 2K ayrıca BioShock serisi BioShock RemasteredBioShock 2 Remastered ve BioShock Infinite: The Complete Edition, ve BioShock: The Collection oyunlarını da Nintendo Switch’e getiriyor.
 • Super Smash Bros. UltimateSuper Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2’nin ilk dövüşçüsü Nintendo Switch oyunu ARMS’tan olacak. Dövüşçü Haziran ayında çıkacak.
 • 51 Worldwide Games: Four-in-a-row, Mancala, Slot Cars, Sliding Puzzle ve Texas Hold’em 51 Worldwide Games içindeki oyunlardan bazıları51 Worldwide Games 5 Haziran’da çıkıyor. Oyunu önceden satın almak isteyen herkes, bugünden itibaren Nintendo eShop’tan satın alabilir ve ödenen miktarın% 5’ine karşılık gelen Altın Puanlar kazanır.
 • Burnout Paradise Remastered: 10 yıl sonra, klasik yüksek oktanlı yarışçı bu yeniden düzenlenmiş versiyonu ile geri döndü.Burnout Paradise Remastered Nintendo Switch için 2020’de geliyor.
 • Fuser: Rock Band’ın yaratıcıları Harmonix’in bu yaklaşan ritim oyununda DJ rolünü üstlen. Fuser sonbaharda Nintendo Switch’e çıkıyor.
 • King’s Bounty II: 1990’dan beri King’s Bounty serisi batı RPG’lerinin evrimini etkiliyor. Bu yeni devam serisinde, seri yeni bir görünüm ve yeni bir yaklaşımla geri döndü. King’s Bounty II’de grafikler daha gerçekçi, oyun içi seçimler her zamankinden daha önemli ve yeni bir karakter geliştirme sistemi yeni karakterlerin etik ve yakınlıklarını bilgilendiriyor.
 • Ninjala: Bu ücretsiz oyunda en fazla 8 oyuncu puan kazanmak ve zafer talep etmek için savaşmak zorundadır. Ninjalar olarak, oyuncular sahnelerde koşabilir, kendilerini gizleyebilir ve ağır vuruş çekiçleri, hızlı ve gösterişli katanalar ve yo-yo gibi bir beceri cephaneliği kullanabilirler.. Ninjala 27 Mayıs’ta çıkıyor.
 • Catherine: Full Body: Eşsiz bir bulmaca-macera oyunu orijinal oyunun bir versiyonu olan Catherine: Full Body Nintendo Switch’e geliyor. Catherine: Full Body, 7 Temmuz’da Nintendo Switch için çıktığında, bulmaca bloklarından oluşan bir kuleye tırmanın ve yoğun ve sarhoş edici bir hikayeye dalın..
 • Star Wars Episode I: Racer: Bir kapsül yarışçısına bağlanın ve Nintendo Switch için yakında piyasaya sürülecek olan Star Wars Episode I: Racer’da birincilik için yarışın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.