Neverwinter Online’ın Açık Beta tarihi kesinleşti

Neverwinter Online’ın Açık Beta tarihi kesinleşti

Perfect World Entertainment sizleri orta dünyaya çağırıyor.

Perfect World Entertainment ve Cryptic Studios, free-to-play MMORPG’leri Dungeons & Dragons Neverwinter‘ın açık betasını 30 Nisan‘da milyonlarca oyuncuya açıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

neverwinter_screen_060711_06Oyunun kapalı beta günlerinde bile gelen direkt destek ve yorumlar bizi Neverwinter’ı şimdiye kadar çıkmış en iyi free-to-play MMORPG yapmaya itti” diyor Cryptic Studios’dan Craig Zinkievich. “30 Nisan’da açık beta sistemine geçeceğiz. Bu, uzunca bir süredir kurduğumuz dünyanın hayata geçmesi demek; her oyuncunun üzerinde çok çaba harcayıp yarattığımız dünyaya giriş yapabilmesi demek. Daha heyecanlı olamazdık.”

Neverwinter’ı bu haline getirmeye yardımcı olan oyuncularına teşekkür amacıyla 12 Nisan Cuma günü 12:00‘den itibaren Founder’lar, Neverwinter’ın ilk profession sistemini deneme fırsatı bulacak. Bunlar arasında Leadership, Mailsmithing, Platesmithing ve Leatherworking yer alıyor.

Hiç bu kadar iyi bir yerde olmamıştık” diyor Cryptic Studios CEO’su Jack Emmert. ” Tüm ekip Neverwinter’ın açık betasını sisteme geçirmek üzere düşünüyorken, tüm beta oyuncularımıza bizlere verdiği için teşekkür etmek istiyoruz. Neverwinter’ın Hafta Sonları Beta’sından beri oyuncularımız bizlere Neverwinter’ın diğer paralı veya üyelik isteyen oyunlar gibi son derece kaliteli oynanış, mekanik, eşsiz özellikler ve benzersiz bir deneyim yorumlarıyla döndüler. Onlar bizim en büyük destekçimiz oldu ve biz de onlara ithafen 4. Hafta Sonu Beta’sını hediye etmek istiyoruz.”

2013 PAX East’te ‘En Çok Beklenen‘ oyun ödülünü alan ve aynı zamanda birçok eleştirel alanda da konuşulan Neverwinter için artık dişimizi sıkıp 30 Nisan’ı bekleyeceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Eğer siz de bir Founder olmak ve oyunun gelişimi için yardımcı olmak istiyorsanız, Neverwinter hakkında daha birçok bilginin bulunduğu şu adresten üyeliğinizi alabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.