Neverwinter açık beta sürecine giriyor

Neverwinter açık beta sürecine giriyor

Cryptic bizi Neverwinter'ın açık betası için daha fazla bekletmeyecek!

Cryptic, daha ne kadar bekleteceksin?” derken zaman geldi! Aylarca süren test aşamalarından sonra Neverwinter, sonunda açık beta sürecine girdi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Neverwinter-two-handedBu haberde ilgiyi üzerine çeken en büyük nokta oyuna herhangi bir sınırlama olmadan içerik anlamında erişilebilmesi oluyor.  The Foundry olarak bilinen içerik yaratma sistemi artık karakterlerinizi, yeteneklerinizi, geliştirme ve ayarlarınızı silmeyecek ve Dungeons & Dragons’tan esinlenen MMO’yu dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Başarıyla sonuçlanan 4 adet hafta sonu betaları ve aylarca süren deneme süreçlerinden sonra açık betada olmak bizi çok heyecanlandırıyor” diyor Cryptic Studios’un baş yapımcısı Craig Zinkievich.

Perfect World ve Crptic Studios’un tüm ekibi adına, The Founders’a, hafta sonu beta katılımcılarına, Alpha testlerini yapanlara, basına ve elbette hayranlara, sonsuz destek ve görüşleriyle Neverwinter’ı şimdiye kadar çıkardığımız en iyi oyun haline getirdikleri için teşekkür ediyorum.”

Açık beta ayrıca oyunculara Neverwinter Gateway isimli portala ulaşmanıza imkan tanıyor. Nedir bu Neverwinter Gateway derseniz, tüm oyun içi durumunuzu görüntüleyen bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan da ulaşabileceğiniz bir uygulama. Kullanıcılar Auction House’a ulaşabilecek, eşya üretebilecek ve mail kutularını bu küçük portal sayesinde kontrol edebilecekler. Örnek verecek olursak Wow Armory gibi işlevli bir araç diyebiliriz.

Neverwinter’ın son zamanlarda en çok beklenen MMO olmasıyla birlikte yarattığı heyecana katılmak için daha ne bekliyorsunuz?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.