Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 16.02.2018

Netflix bugün, Santa Clarita Diet dizisinin merakla beklenen ikinci sezonunda konuk oyuncu olarak yer alan sürpriz isimleri ve yeni sezondan ilk görüntüleri paylaştı. Santa Clarita Diet 2. Sezon ilkbaharda, tüm dünyada aynı anda Netflix’te izlenebilecek. Joel McHale ve Maggie Lawson Santa Clarita’da emlak komisyonculuğu yapan evli çift Chris ve Christa’yı canlandırıyor. Bu ikiliyi, Sheila ve Joel’in çok daha başarılı ve agresif versiyonu olacak. Gerald McRaney emekli albay Ed Thune rolünde; Joel’ün ondan gözü epey korkacak. Zachary Knighton önüne çıkan tüm engellere rağmen ölümsüzlerin gerçeğini ortaya çıkarmak için adeta Sırp atalarına ant içmiş Paul karakterini canlandırıyor.

Netflix dizisi Santa Clarita Diet, 2. sezona hazırlanıyor

Joel (Timothy Olyphant) ve Sheila (Drew Barrymore), Kaliforniya’nın Santa Clarita şehrinde emlakçılık yapan bir karı kocadır. Abby adında genç bir kızları olan çiftin çok da mutlu bir hayat sürdüğü söylenemez. Fakat bir gün Sheila’nın hayatında büyük bir değişim yaşanır ve ailenin yaşamı ölüm ve yıkım ile dolu yeni bir yola girer… Ama bu yol onlara güzel şeyler getirecektir. Netflix dizisi Santa Clarita Diet, ilk sezonda kaldığı yerden devam eden yeni sezon, Hammonds ailesinin, Sheila’nın artık iyice alıştığı “ölümsüzlük” haline adapte olma çalışmalarıyla devam ediyor.

Sheila ise sıradan bir canavar gibi görülmemek için, umutsuzca olsa da banliyö yaşantısına tutunmaya çalışıyor. Aile cinayet işinde gittikçe ustalaşırken Santa Clarita’da kaybolan insan sayısının artmasıyla birlikte Hammonds’ların dikkatleri üzerlerine çekmesi de an meselesi. Hammonds’lar diğer yandan mühim bir görev üstlenerek virüsün kaynağını bulup yayılmasını önlemeye ve insanlığı kurtarmaya çalışıyorlar. Tüm bunların arasında Sheile ve Joel’in birbirlerine olan koşulsuz aşkı ise hiç bitmiyor. Ölümsüz olmak ya da ölümsüz birini sevmek kolay bir iş değil ama hangi ilişkiye kolay denebilir ki?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.