Yeni Need for Speed ve Star Wars: Battlefront oyunu, E3 2017 sırasında oynanabilir olacak

Yeni Need for Speed ve Star Wars: Battlefront oyunu, E3 2017 sırasında oynanabilir olacak

Demek ki oyunlar bayağıdır geliştiriliyor. Hiç de sızdırma olmamıştı.

EA Games, 2017 senesi bitmeden önce piyasaya yeni bir Need for Speed ve Star Wars: Battlefront oyunu sürecek. Daha doğrusu, sadece Star Wars: Battlefront oyunu 2017 bitmeden önce garanti olarak çıkacak. Yeni Need for Speed oyun için verilen en geç tarih, 2018 senesinin ilk çeyreği. Her neyse, bu güne kadar, bu iki yeni oyun hakkında da somut hiçbir şey görmemiştik. Bu da bizlerin kafasını karıştırmıştı, oyunların çok erken bir geliştirilme sürecinde olduğunu düşünmüştük. EA Games bir açıklama ile bu düşüncemizi sular altına gömdü. Çünkü yapılan açıklamaya göre bu iki yeni oyun da, E3 2017 sırasında gerçekleştirilecek olan EA Play etkinliği sırasında oynanabilir olacak. Yani bu iki oyunu erkenden oynamak istiyorsanız ve doğal olarak duyurularına şahit olmak istiyorsanız, EA Play etkinliğini kaçırmamanız gerekecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Need for Speed ve Star Wars: Battlefront oyunu, E3 2017 sırasında oynanabilir olacak

Eğer bu etkinliğe katılacak olursanız, sadece bahsettiğimiz o 2 oyunu değil, birçok EA Sports oyununu da deneyebileceksiniz. Bu oyunlar ise Madden NFL 18, FIFA 18 ve NBA LIVE 18 olacak. Tabii tüm bu oyunlar, sadece resmi olarak açıklanan oyunlar. Bunlar haricinde mutlaka sürpriz yapıtlar da olacaktır ki, EA Games de böyle düşünmemizi istiyor. Bizlere soracak olursanız, bu EA Play etkinliği sırasında Battlefield: Hardline ile tanıdığımız Visceral Games ekibinin yeni Star Wars oyununu da görebiliriz. Tabii bir de Nintendo Switch konsoluna özel olarak geliştirilen FIFA 18 var. Yeni bir Dragon Age oyununu da unutmamak lazım. Yani anlayacağınız, EA Play ile birçok sürpriz bizleri bekliyor olabilir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haberimizi sonlandırmadan önce söyleyelim, yeni Need for Speed ve Star Wars: Battlefront oyununu görebileceğimiz bu etkinlik, 10 Haziran 2017 ile 12 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bizler de, en güncel haberleri sizlere aktarıyor olacağınız etkinlik devam ederken. Bizleri takip etmeyi unutmayınız.

image (1)

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.