Need for Speed sosyal medya hesaplarında yeni oyuna hazırlık başladı

Need for Speed sosyal medya hesaplarında yeni oyuna hazırlık başladı

Anladığımız kadarıyla, yeni oyun daha renkli bir havaya sahip olacak.

EA, 2017 senesi bitmeden PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için yeni bir Need for Speed oyunu sürecek piyasaya. Bunu hepimiz resmi olarak biliyoruz. Hatta bu oyunun resmi tanıtımının E3 2017 sırasında yapılacağını da biliyoruz. Bilmediğimiz tek şey, oyunun nasıl bir şey olacağı. Hatırlarsanız, 2015 senesinde karşımıza çıkan Need for Speed oyunu, oldukça kasvetli bir havaya sahipti. Sürekli gece idi ve çoğunlukla yağmurlu idi. Oyunun grafiklerinin de iyi olması ile birlikte, o kasvetli hava içimizi sıkıyordu. Bugün ise, hatta sadece dakikalar önce, Need for Speed sosyal medya hesaplarında bir hareketlilik başladı. Çünkü ekip, yeni oyuna hazırlanıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Need for Speed sosyal medya hesaplarında yeni oyuna hazırlık başladı

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu görsel, Need for Speed markasının yeni logosu. Bu logo, tabii ki serinin 2017 senesi içerisinde çıkacağı oyunu temsil ediyor. 2015 senesinde çıkan oyun için ekip, koyu mavi ve diğer mavi tonlarını tercih etmişti görsel tasarımlarda. Bu logolar, oyunun havasını gayet güzel yansıtmıştı. İşte şimdi, markanın sosyal medya hesaplarının profil resmi, bu şekilde değişince, aklımıza tek bir şey geliyor: Bu renkler, yeni Need for Speed oyununu temsil ediyor. Bu, her ne kadar bir tahmin olsa da, resmi bir bilgi bulunmasa da, oyunun canlı bir yapıya sahip olacağı bizce kesin.

Sizlerin de görebileceği gibi, oyunun yeni profil resmi, pembe/kırmızı arası bir renge ve beyaz rengine sahip. Açıkçası bu renkler ve direkt logo, bizlere Miami bölgesini düşündürüyor. Yani, logoya bakıyoruz, acaba oyun nerede geçebilir diyoruz ve aklımıza ilk olarak Miami geliyor. Tabii bu arada, oyunun sosyal medya hesaplarının sadece profil resmi değişmedi, kapak görseli de değişti. Bu kapak görseli ise, logoya göre biraz daha koyu ama yine de canlı bir yapıya sahip. Dilerseniz o kapak görseline de hemen aşağıdan bir göz atalım.

Need for Speed

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Benzer bir durumu, Rockstar Games ile de yaşamıştık. Rockstar Games, bir anda sosyal medya hesaplarını kırmızıya bürümüştü ve birkaç gün sonra Red Dead Redemption 2 duyurusunu almıştık. Need for Speed için de aynısı geçerli olabilir. Sadece birkaç gün sonra, yeni Need for Speed duyurusu alabiliriz. Hazır olun!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.