Menü
https://leadergamer.com.tr/bu-hafta-cikacak-oyunlar-17-temmuz/
Need for Speed Payback 17 Temmuz 2017 8:51

Eğer Need for Speed Payback için ön sipariş verirseniz, farklı renkte lastik dumanınız olacak

Oyunlardaki ön sipariş sistemi, her geçen gün gelişmeye devam ediyor.


10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek olan Need for Speed Payback, şu an birçok platform üzerinden ön sipariş olarak satın alınabilir. Oyun, ilk resmi olarak duyurulduğu zaman, bu ön siparişlere bonus olarak, sadece bir araba paketi duyurulmuştu. Görülen o ki, dağıtımcı ekip, oyuna verilen ön sipariş sayısından pek hoşnut değil. Çünkü oyuna yeni bir ön sipariş bonusu eklendi. Bu bonus ise, farklı renkteki lastik dumanı. Evet, oyunlardaki ön sipariş sistemi, her geçen gün gelişmeye devam ediyor.

Need for Speed Payback

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, eğer Need for Speed Payback için ön sipariş verirseniz, mavi renkli bir lastik dumanına sahip olacaksınız. The Platinum Car Pack içerisinde ise Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016 bulunuyor. Fakat bu araçlar, muhtemelen mavi renkli lastik dumanı kadar önemli değildir diye düşünüyoruz. Eğer oyuna ön sipariş vermek isterseniz, Türkiye fiyatlarına da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Need for Speed Payback Türkiye Satış Fiyatları

Need for Speed Payback, şu an Origin üzerinde 238 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Tabii bu fiyat etiketi, oyunun normal sürümüne ait. Eğer Deluxe Edition satın almak isterseniz, oyunun PC platformu için 317 TL ödeyeceksiniz. Eğer bir PC oyuncusu değilseniz veya oyunu sadece konsolda oynamak istiyorsanız, PlayStation 4 üzerinde oyunun normal sürümü 269 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Deluxe Edition ise 309 TL. İlginç bir şekilde, oyunun Deluxe Edition hali, PC platformunda daha pahalı. Her neyse, Xbox One platformundan bahsedecek olursak da, fiyatlar yine oldukça benzer. Çünkü Need for Speed Payback – Deluxe Edition, 328 TL fiyat etiketi ile satılmakta. Oyunun normal sürümü ise 242 TL. Fakat bu indirimli bir fiyat. EA Access üyesiyseniz, oyunu 242 TL ödeyerek alabiliyorsunuz. Oyunun indirimsiz fiyatı, 269 TL.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör