Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 08.12.2016

Need for Speed'e ne olduğunu merak ediyorduk ki seri geri döndü.

Seriye temiz bir sayfa açmak adına yayımlanan Need for Speed'in ardından bir süredir ortalıkta gözükmeyen seri, VR oyunuyla birlikte geri dönüyor. Hatırlarsanız artık 2-3 yılda bir çıkacağı bildirilen Need for Speed için ufukta henüz ciddi bir oyun yok ama yarış özlemi çeken hayranlar için EA, sevilen mobil oyunu No Limits'in VR versiyonunu getiriyor.

Son yıllarda çıkan AAA oyunlarının yenilikçiliği ve başarısı tartışılır ama Need for Speed: No Limits, mobilde yarış oyunu arayanlar için adeta ilaç olmuştu. Google Play ve AppStore üzerinde "En çok indirilen oyunlar" listesine girmeyi başaran oyunun bir VR versiyonu yakında geliyor. Google'ın yeni duyurmuş olduğu DayDream VR platformu için yayımlanacak oyun, 14 Aralık'tan itibaren ulaşılabilir olacak. Oyunun nasıl göründüğünü ise haberimizde yer alan video aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

EA'nin mobil alanda yarış oyunlarını yapan Firemonkeys tarafından yapılan Need for Speed: No Limits, 30 Eylül 2015'te Android ve iOS için yayımlandı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.