Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 09.06.2020

Şubat ayında Criterion Games, Need for Speed: Heat geliştiricisi Ghost Games'den devralınarak tekrar Need for Speed üzerinde çalışmaya başladı. Burnout Paradise stüdyosu o zamandan beri Heat üzerinde çalışıyor ve yeni bir şeye geçmeden önce son güncellemesini yayınlamaya neredeyse hazır durumdadır.

9 Haziran'da indirebileceğiniz son güncelleme çoğunlukla düzeltmeler içeriyor. Ancak önemli bir yeni özellik var: Crossplay. Kaydolma özelliği bulunuyor ve PC, Xbox One ve Playstation 4'teki oyuncularla aynı sunucuda yarışmanıza izin verilecektir. Diğer platformlarda oynayan arkadaşlarınızı, çapraz oynamayı etkinleştirdikleri sürece sizinle asfaltları ağlatmaya çağırabilirsiniz.

Criterion Games genel müdürü Matt Webster, "NfS Heat lansmanından bu yana oyuncular Palm City'de onu oynamaya devam ettikçe bu deneyim hakkında en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyleri dinliyoruz." dedi. "Bu anlayışla, Need for Speed fanları ve daha fazlası için en etkileyici, en sosyal bağlantılı ve aksiyon dolu oyunu yaratmak için müthiş bir temelimiz var."

Bu arada NfS: Heat, EA Access ve Origin Access Basic Vault'a eklenecek ve geçtiğimiz hafta diğer 12 EA oyunuyla birlikte Steam'e geldi. Bununla ilgili haberimizi görmek için buraya sistem gereksinimlerini görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.pcgamer.com/need-for-speed-heat-is-getting-crossplay-in-its-final-update/

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.