Menü
https://leadergamer.com.tr/gta-online-smugglers-run-duyuruldu/

The Last of Us Part II

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi TBA
Naughty Dog , The Last of Us Part II 25 Ağustos 2017 11:58

Naughty Dog yeni oyunları için yeni geliştiriciler arıyor

Yeni iş ilanları sayesinde The Last of Us Part II hakkında da ipuçları aldık.


The Last of Us ve Uncharted serileri ile tüm dünyaya kendisini gösteren Naughty Dog, dışarıdan baktığımızda oldukça kaliteli ve prestijli bir geliştirici stüdyosu olarak görünüyor. Bu yüzden günümüzün video oyunu geliştiricileri de mutlaka bir gün bu ekip ile çalışmayı hayal ediyordur. Eğer sizlerin de hayalinde böyle bir şey varsa, fırsat kapısı açılıyor. Çünkü Naughty Dog, Twitter ve kendi internet siteleri üzerinden, Eylül 2017 içerisinde ekiplerine yeni geliştiriciler alacaklarını duyurdu. Naughty Dog bunu söylerken, ekibe katılacak yeni isimlerin, şirketin yeni video oyunu üzerinde çalışacağını da söyledi. Yani, çok büyük bir ihtimalle The Last of Us Part II.

Naughty Dog yeni oyunları için yeni geliştiriciler arıyor

Naughty Dog şu an ekibine toplam 18 farklı iş dalında yeni çalışanlar arıyor. Bu iş dalları arasında internet tasarımcısı, oyun tasarımcısı ve sinematik ışıklandırma sanatçısı gibi önemli roller de bulunuyor. İş ilanlarına şöyle genel olarak baktığımız zaman, genelde sinematik sahneler için yeni geliştiriciler arandığını görüyoruz. Bu da zaten oyunun The Last of Us Part II olduğunu işaret ediyor bizlere. Fakat başka bir tarafta ise Naughty Dog, çoklu oyuncu modları için oyun tasarımcısı arıyor. Çoklu oyuncu temelini kurmak için ve bu modun sistemini oluşturmak için yeni çalışan aradığını belirten geliştirici ekip, aynı zamanda da The Last of Us Part II oyununda bir çoklu oyuncu modunun olacağını onaylıyor olabilir.

 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör