Narcos dizisinin video oyunu geliyor

Narcos dizisinin video oyunu geliyor

Yapılan açıklamalara göre bu oyun; hem oyuncuları, hem de şovun izleyenlerini tatmin edecek.

Netflix platformuna özel olarak yayımlanan, ülkemizde de belli bir kitlesi olan Narcos dizisinin video oyunu geliyor. Verilen ilk bilgilere göre bu oyun Kuju Entertainment tarafından geliştiriliyor ve Curve Digital tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek. Ayrıca oyun, 2019 senesinin ilkbahar aylarında; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Peki, kimdir bu Curve Digital ile Kuju Entertainment?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Narcos

Kuju Entertainment ekibi daha önce karşımıza Marvel: Ultimate Alliance, Marvel: Ultimate Alliance 2, Guitar Hero Live ve The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest gibi video oyunları ile çıkmıştı. Curve Digital ise Smoke and Sacrifice, Racing Apex ve A Knight’s Quest gibi video oyunlarının dağıtımcılığını üstlenmişti.

Oyunun geliştirici ekibinden gelen ilk açıklamalara göre, Narcos lisanslı bu video oyunu, hem oyuncuları, hem de şovun izleyenlerini tatmin edebilen bir yapıt olacak. Senaryo üzerinde yoğunlaşacak olan ve aksiyon tipinde bir video oyunu olacak olan lisanslı Narcos yapıtı, şimdiden birçok oyuncuyu heyecanlandırdı bile.

Narcos nedir?

Bu gangster dizisinde, Kolombiya’nın şiddet dolu ve güçlü uyuşturucu kartellerinin gerçek hikayesini izleyeceksiniz. Dizinin ilk sezonu, “Uyuşturucu baronu Pablo Escobar güçlendikçe, Kolombiya ve ABD güvenlik güçleri kendilerini imparatorluğu için her şeyi yapabilecek bir düşmanla savaşırken bulurlar.” şeklinde anlatılmakta. İkinci sezon ise, “Escobarlar, kaçak yaşantılarındaki zorlukların üstesinden gelirler. Düşmanları Pablo’ya karşı birleşir. Arama Bloku’nun taktikleri giderek şaibeli bir hal alır.” şeklinde bir açıklamaya sahip. Şimdilik son sezon olan üçüncü sezon ise, “Escobar’ın yakalanmasının ardından, Narkotik’in dikkatini Escobar’ın varisi olan Cali Karteli’ne çevirmesiyle işler değişir.” şeklinde anlatılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Narcos
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.