Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.07.2018

Günümüzde anime oyunları ile sık sık karşılaşmaya başladık. Aslında, daha önceden de bu kadar çok animenin oyunu yapılıyordu fakat günümüzdeki hız, artık bambaşka bir seviye olarak kabul edilebilir. Bizlere sunulacak olan anime oyunlarından bir tanesi de Boku no Hero Academia’yı konu alan My Hero One’s Justice. Bandai Namco imzasını taşıyan yapım, 17 Temmuz 2018 tarihi ile yepyeni bir hikaye fragmanına da sahip oldu. Direkt olarak fragmanı izlemek isterseniz, kendisi sizleri haberimizin en sonunda bekliyor olacak.

My Hero One’s Justice

My Hero One’s Justice için paylaşılan fragman, animenin sürprizini kaçırabilir

Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz fragman, My Hero One’s Justice isimli oyuna ait. Bizlere, oyun içerisindeki hikayeyi tanıtan fragman hakkında önemli bir uyarı yapmamızda da fayda var. Eğer animeyi yakından takip etmiyorsanız veya henüz başlarındaysanız, animenin sürprizini biraz da olsa kaçırabilir. Bahsini etmekte olduğumuz video sayesinde, hikayenin yanı sıra, oyun içerisindeki dövüş sistemi ile ilgili de bilgi ediniyoruz. En iyisi, lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.