Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı yayımlandı

Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı yayımlandı

Fragmanın müziği, harika bir seçim olmuş!

Yıllardır bizlerle birlikte olmuş olan serinin yeni oyunu yolda bildiğiniz üzere ve çıkışına sadece sayılı günler kaldı. Evet, bahsetmekte olduğumuz oyun, Mortal Kombat 11’ın ta kendisi. Dört gözle merakla beklemekte olduğumuz yapım, sadece birkaç gün sonra bizlerle olacak. Oyunun arkasındaki isimlerden biri olan Warner Bros ekibi de, bu durum için güzel bir video yayımladı. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz video, Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı. Haberimizin detaylarına geçmeden önce, sizlere sunmuş olduğumuz Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı videosunu izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı anılar canlandırıyor

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Mortal Kombat 11 çıkış fragmanı videosunu izlediyseniz, detaylara geçebiliriz demektir. Sizlere sunmuş olduğumuz videoda bir şey dikkatinizi çekti mi? Eğer çekmediyse, biz hemen belirtelim. NetherRealm Studios ekibi, haberimize konuk olan yapım için muhteşem bir müzik seçiminde bulunmuş. Evet, orijinal Mortal Kombat tema müziğinden bahsediyoruz. İşin daha da iyi kısmı ise, bahsettiğimiz orijinal Mortal Kombat tema müziğini mükemmel bir şekilde fragmana oturtmayı da başarmışlar. Bu da, videonun kalitesini bir hayli yükseltmiş.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Elbette sizlerle paylaşmış olduğumuz Mortal Kombat 11 çıkış fragmanını tek özel yapan şey bu değil. Aynı zamanda, video içerisinde, oyunda karşılaşacağımız karakterlerin bir kısmı da gösterilmekte. Şimdiye kadar oyunda göreceğimiz onaylanmış olan karakterleri de hemen paylaşalım. Scorpion, Raiden, Sub-Zero, Sonya Blade, Skarlet, Baraka, Geras, Kano, D’Vorah, Kabal, Jade, Johnny Cage, Cassie Cage, Erron Black, Jacqui Briggs, Kotal Kahn, Noob Saibot, Liu Kang, Kung Lao, Jax Briggs, Cetrion, The Kollector, Kitana ve Shao Kahn. Sıralamış olduğumuz bu isimler, oyun içerisinde bizlerle olacak.

Hatırlatmak için birkaç bilgiden de bahsedelim. Merakla beklemekte olduğumuz bu yapım, özelleştirilmiş bir Unreal Engine 3 kullanacak. Bunun yanı sıra, oyunun Steam sürümünde Denuvo güvenlik sistemi de yer alacak. Ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız, sadece sayılı günler kaldı. Zira, 23 Nisan 2019 tarihi ile birlikte bizlerin huzurunda olacak. Ayrıca, Krypt, Towers of Time gibi modları oynamak için internet bağlantısı şartı da bulunuyor. Bir an önce gelse de oynasak artık.


Mortal Kombat 11
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.