Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2021

Merge Games ekibi tarafından aksiyon ve çiftçilik türlerini bir araya getiren bir RPG oyun olan Monster Harvest için çıkış tarihi duyuruldu. Verilen bilgilere göre, oyun 1 aydan biraz daha uzun bir süre sonra bizlerle olacak. Bu çıkış tarihi bilgilerine geçmeden önce, duyurunun şerefine yayımlanan yeni oynanış görüntülerinin de yer aldığı yeni fragman videosunu da sizlerle haberimizde paylaştık. Hemen aşağıda yer alan videoya göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Monster Harvest çıkış tarihi olarak 13 Mayıs 2021 gösterildi

Yukarıda bulunan videoyu izlediyseniz, oyunun nasıl bir oynanış sunduğunu görmüşsünüzdür zaten. Oyunda, canavar topluyor ve çiftçilik yapıyoruz. Oyuncular, ürünlerini yetiştirebilir, toplayabilir ve mutasyona uğratıp savaşa götürebilir. Dahası da, oyunculara zanaatkarlık, keşif ve renkli bir dünyada savaş imkanı da sunuluyor. Verilen bilgilere göre yapım, 13 Mayıs 2021 tarihinde bizlerle olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.