Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 17.09.2022

Call of Duty: Modern Warfare 2 beta bu hafta sonu başlıyor ve oyuncular Modern Warfare 2'nin multiplayer'ı deneyimlemek için ilk şanslarını elde ediyor. Modern Warfare 2 28 Ekim'de yayınlanacak, ancak beta kodu alacak kadar şanslı olan PlayStation kullanıcıları için beta erişimi bu hafta sonu başlıyor.

Modern Warfare 2 BETA ne zaman başlıyor?

PlayStation

  • Early Access – Eylül 16-17
  • Open Beta – Eylül 18-20
  • Open Beta – Eylül 22-23
  • Open Beta – Eylül 24-26

Xbox and PC

  • Early Access – Eylül 22-23
  • Open Beta – Eylül 24-26

İlk beta hafta sonu (16-20 Eylül) PlayStation 4 ve PlayStation 5'e özel olacakken, ikinci hafta sonu (22-26 Eylül) tüm oyunculara açık olacak. Çapraz oyun ikinci hafta sonu boyunca aktif olacak, yani PlayStation, Xbox ve PC oyuncuları hangi platformu kullandıklarına bakılmaksızın birbirleriyle oynayabilecekler.

Modern Warfare 2 BETA kodu nasıl alınır

Modern Warfare 2 beta sürümüne katılmak isteyen oyuncular, oyunu çeşitli perakendecilerden ön sipariş vererek ya da PlayStation Store, Xbox Marketplace veya PC üzerinden dijital olarak satın alabilirler. Eğer bir kullanıcı Amazon'dan ön sipariş verirse, kodu alacak ve daha sonra ön siparişini iptal ederek oyunu satın almak zorunda kalmadan beta sürümünü oynayabilecektir.

Activision'a göre beta, "Core 6v6 deneyiminin ötesine geçen sağlam bir çok oyunculu deneyim" sunacak ve çeşitli haritalar ve modlar sunacak. Oyuncular betayı oynayarak, Modern Warfare II oyununun çıkışında ana oyunda bulunacak bir dizi oyun içi ödül kazanabilecekler.

Beta hakkında daha fazla ayrıntı 15 Eylül'de gerçekleştirilecek ve Modern Warfare II, Warzone ve Warzone'un mobil versiyonu hakkında yeni bilgilerin verileceği özel bir yayın olan Call of Duty: Next'te açıklanacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.