Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 22.11.2017

Telltale Games ile Mojang işbirliği sonucunda ortaya çıkartılan Minecraft: Story Mode oyununun ilk sezonu tamamen ücretsiz oldu. Eğer dilerseniz şu an oyunun Windows Store sayfasını ziyaret ederek, ilk 5 bölümün ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu ilk 5 bölüm, Minecraft: Story Mode serisinin ilk sezonunu oluşturuyor ama bu ilk sezon, 5. bölümden sonra 3 bölüm daha mini bir seri olarak daha devam ediyor. Fakat sizlerin bu son 3 bölümü ücretsiz olarak indirilebilmesi imkansız. Eğer oyunun ilk 5 bölümü hoşunuza giderse, Adventure Pass satın alarak son 3 bölümün sahibi olabilirsiniz. Bu 3 bölüm ardından da Minecraft: Story Mode – İkinci Sezon başlıyor. Oyunun ikinci sezonu ise henüz tamamen bitmedi. Final bölüm bekleniyor.

Minecraft: Story Mode tamamen ücretsiz oldu

Minecraft: Story Mode Hakkındaki Düşüncelerimiz

En iyi Telltale Games oyunları başlıklı yazımızda bu oyun hakkında sizlere, “Beni Telltale Games oyunları ile tanıştırmış olan Minecraft: Story Mode – Birinci Sezon, ekibin en uzun tek sezonluk macerası. Oyun, tam 8 bölümden oluşuyor ve bunun için geliştirici ekibe minnettarım. Oyunda gerçekten çok eğlendim. Oyunun ikinci sezonunun aksine, birinci sezon gerçekten hoşuma giden bir oyun olmuştu. Sıralamamda bu kadar aşağıda kalmasının sebebi ise, ekibin diğer oyunlarının oldukça iyi olması.” demiştik. Belki bu düşüncemiz, sizin işinize yarayabilir.

Order of the Stone, Minecraft dünyasının efsaneleridir. Ulu Ender Dragon’ın öldürülmesiyle, Gabriel the Warrior, Magnus the Griefer, Ellegaard the Redstone Engineer ve Soren the Architect tüm diyarda ün kazandılar ama EnderCon’un yıl dönümü toplantısı çok kötü geçince, kahramanların başına geçmek ve dünyayı kurtarmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmak hayran çocuk Jesse ve arkadaşlarına düşmüştür. Bu destansı görevde Nether’ın ve End’in ötesine gidecek cesaretiniz var mı?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.