Minecraft: Story Mode – Season 2 – Episode 2: Giant Consequences için çıkış tarihi verildi

Minecraft: Story Mode – Season 2 – Episode 2: Giant Consequences için çıkış tarihi verildi

Minecraft: Story Mode - Season 2 - Episode 2: Giant Consequences için sadece birkaç hafta kaldı.

Minecraft: Story Mode – Season 2 macerası, Minecraft: Story Mode – Season 2 – Episode 2: Giant Consequences ile devam ediyor. Telltale Games, yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte bahsettiğimiz bölümün çıkış tarihini duyurdu. Yapılan açıklamalara göre Minecraft: Story Mode – Season 2 – Episode 2: Giant Consequences, 15 Ağustos 2017 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One ve mobil platformlar için satışa sunulacak.

Minecraft: Story Mode - Season 2 - Episode 2: Giant Consequences için çıkış tarihi verildi

Daha önce paylaştığımız Minecraft: Story Mode – Season 2 – Episode 1: Hero in Residence inceleme yazımızda, “Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence, ilk sezona göre kendisini çok geliştirmiş bir oyun olarak çıkıyor karşımıza. Görsel olarak beni tatmin eden bu oyun, bazı temel oyun mekaniklerinin değişmesi ile birlikte de taze bir oyun hissi yaratıyor. Kendinizi, ilk sezondan bir bölüm oynar gibi hissetmiyorsunuz. Eğer Telltale Games ekibinin oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu oynamamak için bir sebebiniz yok bence. Minecraft markasını seven oyuncular da, sevmeyen oyuncular da oynayabilir. Çünkü temel oyun ile, Telltale Games tarafından oluşturulan bu oyunun oynanış açısından hiçbir alakası yok. Sadece aynı evreni paylaşıyorlar.” demiştik. Hatırlamakta fayda var.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın